•  

  209861 - 140 = 209721

  https://www.strava.com/activities/1733674042

  Miałem być wtedy w pracy, ale jak się dowiedziałem, że znajomi ogarniają wypad na Przehybę, to nie mogłem odpuścić. Na szczęście udało się załatwić wolne i było warto :)

  Pierwotnie mieliśmy startować z Jasła, ale stwierdziliśmy, że zamiast nabijać taki dystans, lepiej spokojnie pozwiedzać dalsze okolice i pojechaliśmy samochodem do Nowego Sącza. Stamtąd wyruszyliśmy boczną drogą do Limanowej, gdzie jak się okazało odbywa się samochodowy wyścig górski. Trochę pokrzyżowało nam to plany, bo chcieliśmy wjechać na Ostrą, a droga była zablokowana. Na rynku zjedliśmy lody i wyznaczyliśmy objazd trasy. Przecisnęliśmy się przez tłumy ludzi i samochodów, ale na szczęście udało się stamtąd wydostać przez 17% podjazd. Namówiłem resztę żeby po drodze zaliczyć jeszcze słynne osiedle Twarogi. Brak słów. Udało mi się podjechać pierwszy segment na Stravie i nawet zrobiłem 8 miejsce, ale dalej nie było sensu jechać, bo miałem takie tętno, że chyba by mi serce wybuchło, mimo że nogi dawały jeszcze radę. Było tak stromo, że szosowe buty ześlizgiwały się przy wychodzeniu. Zjechaliśmy asekuracyjnie żeby się nie pozabijać i wyruszyliśmy na Przehybę. Pierwszy raz jechałem taki podjazd. 11.5 km non stop pod górę ze średnim nachyleniem 8%. Początek łatwy i przyjemny, później robi się stromo i pierwszy raz na rowerze zaczyna mnie boleć kręgosłup. Mimo to jadę dalej, aż w końcu robi się trochę lżej. Przy 200 metrach do mety wydaje mi się, że mogłem pojechać trochę mocniej :) Na górze czekam na resztę, jem jajecznicę, piję piwo i ruszamy w dół. Wspaniały to był zjazd, nie zapomnę go nigdy. Mimo że muszę uważać na liście i turystów, to na jednym z najdłuższych segmentów robię KOMa ze średnią 53.6km/h. Gdybym nie czekał na resztę pod sklepem, to pewnie wpadłby jeszcze jeden KOM :( Wracając, mieliśmy jeszcze zahaczyć o wieżę widokową w Woli Kroguleckiej, ale robiło się późno i zdecydowaliśmy, że wracamy.

  W tym tygodniu to już 368km!
  #rowerowyrownik #ruszrzeszow #100km

  Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
  Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
  Samo liczy, to chyba magia
  Skrypt się nie myli, to inni się mylą
  Będą z tego ładne wykresiki
  Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Chyba idę w dobra stronę xD #wy #wykopparty

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  Czy ktoś rok temu spodziewał się, że ujrzy takie porównania?
  #mecz

  odpowiedzi (5)

 • avatar

  Dobry wieczór
  Jakis koleś chciał zdjęcie
  Mówił coś tam że na wykopie jest znany czy coś, XD Nie wiem o co mu chodziło, pijany mówił że niby wypok stworzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dziiisiaj na wypok party Komes Porter Baltycki 62/100

  + Czuć palone słody i trochę kawowe
  + Lezakowany z jakimis płatkami Dębowymi, ale ma ich w browarze
  + Darmowe bo Miachau stawiał XD
  + Slodkawe trochę ale nie jebie jakimś syroopem
  + Mimo wypalonego smaku z wczoraj, browar dobry
  + 9% oo i to jest piwo

  - Czasem trudno dostępne
  - Na wypokparty ciężko kupić
  -

  Ogółem piwko bardzo dobre Polecam

  Idę dalej chlac XD
  Obym jutro zdążył na pociąg XDDD

  #100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde #wy
  pokaż całość

  odpowiedzi (101)