Wpis z mikrobloga

Dzień piąty leci wooooolno i supernudy ogólnie. Dzisiaj srogo mnie napiera, do tego tak się pocę, że mam basen zamiast łóżka. Musiałem wyjść parę razy na spacer bo zima w pokoju jak zawsze... przy okazji selfik ze szpitalnym chińskim hummerem. Od razu czuję się bezpieczniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) mirabelki przepraszam za straszenie swoją facjatą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chiny #azja #chorujzwykopem #rower #rowerowyszanghaj #medycyna
t.....e - Dzień piąty leci wooooolno i supernudy ogólnie. Dzisiaj srogo mnie napiera,...

źródło: comment_OIGk3yJa5XAwTZAusSMUWvWTtgnvMmQB.jpg

Pobierz
  • 6
@twojstarywykopuje: Jak znaleźć pracę w Szanghaju i zamieszkać tam? Mógłbym zostać białym modelem statystą? Wiem, że jest drogo, ale może da się wynająć jakąś trumnę do spania lub kapsułę?

Ile dolarów trzeba mieć, aby przeżyć tam miesiąc? Czy Chinki są otwarte na nowe znajomości? Znasz tam jakąś dobrą herbaciarnię gdzie podają wulongi 烏龍?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomosano: Białych już tam sporo siedzi w SH. Chyba ciągle jest wzięcie na nauczycieli angielskiego, ale ostatnio coraz ciężej z wizą roczną dla nie-profesjonalistów.
Słaby hostel to znajdziesz juz pewnie ok 150RMB/dzien do tego jedzenie od 50RMB/dzien.
@tomosano: dostać pracę teraz jest trudno. Zmieniły się zasady i teraz pozwolenie na pracę ma trzy klasy (A, B i C, gdzie C to głównie mięso armatnie i A to wysokie pozycje w korpo). Trzeba mieć skończone studia, znać chiński itd bo musisz zbierać punkty i na tej podstawie klasyfikują.

Jeżeli chcesz pracować jako model to chyba jedyna sensowna opcja to znalezienie agencji modelek. Ta powinna ogarnąć papiery i dopiero wtedy