•  

  #zycieseksualnemirkow #seks #zwiazki #rozowepaski

  W międzyczasie przyszedł jeszcze jeden mail na zycie.seksualne.mirkow@gmail.com

  Nie wiem jak się robi takie pieronsko długie screeny więc wklejam tu

  Dosyć soczyscie opisane

  Teraz czas na wyznanie mirabelki!

  Najbardziej w łóżku kręci mnie dominacja faceta nade mną, kocham ten stan gdy czuje nad sobą twardą rękę. Ogromną przyjemność sprawia mi ostry seks, podduszanie, bicie po tyłku do czerwoności. Nienawidzę leżeć jak kłoda w łóżku i nie jestem w stanie pojąć jak kobiety mogą tak robić Seks oralny daje mi czasami więcej przyjemności, robienie loda jest nieodłącznym elementem... ogromna ilość śliny, łzy płynące po policzkach i trzymanie za włosy, to coś co kręci mnie niesamowicie. Te moje upodobania wzięły się z oglądania porno, które w znacznym stopniu wpływa jednak na ludzi. Uwielbiam jak facet jest w stanie wyczuć kiedy dochodzę, a wtedy przestaje robić to czym się zajmował i wraca do tego po pewnej chwili. Wyzywanie mnie podczas seksu też jest okej, nawet bardzo okej. Coraz bardziej zagłębiam się w temat BDSM, bo to co ja lubię i robię nie jest aż tak szokujące. Nie jest mi też obcy seks z kobietami, ale zdecydowanie wole mężczyzn. 

   

  Kręci mnie też seks w miejscach innych niż łóżko, nie lubię rutyny. Seks na plaży? proszę bardzo! Lodzik w kinie lub podczas jazdy samochodem? Chętnie! inne miejsca publiczne też są okej, adrenalina jest potrzebna  

  Moją umiejętnością jest też squirt, który zdecydowanie podnieca innych facetów. Czasami jest tego tak dużo, że łóżko schnie dwa dni. Fajne uczucie, ale trochę bałaganu się robi. 

  A teraz najbardziej chora fantazja... pytając się koleżanek doszłam do wniosku, że jest to fantazja wielu kobiet. Mianowicie chodzi o gwałt. Może nie chodzi tutaj o sam gwałt, ale o wzięcie kobiety przy użyciu dużej przemocy. "Gwałciciel" robi kobiecie to, czego ona tak naprawdę pragnie. No ale nie oszukujmy się, gwałt to nie jest powód do żartów i w realnym przypadku sytuacja nie jest już tak optymistyczna. 

  Pozdrawiam wszystkich obserwujących tag #zycieseksualnemirkow i zachęcam do pisania o swoich fantazjach!