Wpis z mikrobloga

Michał 25 Kraków

Zgłoszenie nr 302 z dnia 2018-07-30 12:16:45

Imię: Michał
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków
Kim jestem?
Hej, Michał, lat 25 (wiek metaboliczny 20), mieszkam i pracuję w Krakowie, inżynier. Może kiedyś magister jak mi się zechce. Jestem jednym z tych słynnych programista15k na swoim. Prawo jazdy kategorii B, kategoria wojskowa A, bez traumatycznej przeszłości, kochająca rodzina i pies.

Dlaczego #mirekszukazony? Na #tinder zeswapowałem setki jeżeli nie dziesiątki dziewczyn ale czułem się tam trochę jak pedofil w domu starców. Nikogo ciekawego. Za to poznałem już kilka mirabelek, z których część jest moimi bliskimi koleżankami więc sądzę, że tu powinienem zarzucić spławik.

Wygląd
Uważam, że źle nie jest ale jakbym miał zgadywać kim byli moi przodkowie to myślę, że babka miała he he romans z jakimś czerwono-armistą (raczej wschodni typ urody) a dziadek "z drugiej strony" był Żydem (piękny, wydatny, duży nos). Jednym z moich największych sukcesów w życiu związanych z prezencją było dostanie się do #beautifulpeople (#gimbynieznajo) więc chyba nie będę musiał zakładać worka na głowę podczas wspólnych wypadów na miasto.

Wzrost: nikczemny (jak na wykopowe standardy): 1.80m.
Kolor włosów: słowiański blond xD
Waga: 80kg
Sylwetka: Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie ledwo kołysze.
Kolor oczu: Twój ulubiony (szczerze to nie wiem, zielony albo niebieski)
Kwadratowa szczęka: ¯_(ツ)_/¯

Wydaje mi się, że dobrze się ubieram. Kilka razy wrzucałem swoje stylizacje na znany portal modowy vikop.ru pod tag #modameska i światowi styliści z czasopisma "Heterosexual Men Fashion" wypowiadali się pozytywnie. W ubiorze dominują koszule (oczywiście z długim rękawem, podwijane), chinosy, szorty.

Zainteresowania
Rozczaruję tutaj #rozowepaski które chciały przeczytać, że pasjonuję się spadochroniarstwem i ekstremalnymi sportami wodnymi. Tzn. w sumie chciałbym jednego i drugiego spróbować i pewnie tak zrobię ale jeszcze nie miałem okazji. Z aktywności fizycznych chodzę regularnie na silownia, lubię pojechać w gory czy pojeździć na rowerze. Prędzej porozmawiasz ze mną o trudnościach technicznych kolonizacji #mars niż o serialach z netflix. Wiem, że to oklepane i niedynamiczne ale tak, lubię podroze i to dalej niż do Wieliczki i Lasku Wolskiego. Jak tylko mam okazję, jeżdżę ze znajomymi. Z jazdą stopem jest jak z jazdą bez gumy. Taniej, ale niebezpieczniej więc jeździmy autem lub latamy samolotem. Bardzo lubię klimat polskiego morza. Kiedyś postawię sobie domek nad morzem. Poza tym mam typowo męskie zainteresowania (sporty motorowe, militaria, astronomia, it), myślę, że mam coś mądrego do powiedzenia na każdy temat.

Marzy mi się odhaczenie z wulkanów południowej Ameryki, przejechanie wzdłuż i wszerz USA, biwak po środku pustyni w Australii i przeprowadzenie się do Nowej Zelandii ^^

Czego oczekuję?
Jeżeli dobrnęłaś już tutaj, to nie jest źle!
Szukam osoby, która podziela nasze, wypokowe poczucie humoru, dba o siebie przynajmniej na takim poziomie jak robię to ja i dość nietypowe wymaganie wynikające z moich poprzednich doświadczeń - nie ma problemów z głową (i nie chodzi tu o łupież czy łojotokowe zapalenie skóry).

Wymagam od drugiej osoby nie więcej niż sam mogę dać.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Dziwne pytanie. Każdy dzień byłby lepszy od poprzedniego.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub? Raczej skromny, może być kościelny jeżeli moja partnerka by nalegała choć nie jestem specjalnie wierzący.
Dzieci? W przyszłości, jak najbardziej tak.
Używki? Wszystko jest dla ludzi choć ja nie reflektuję niczego poza alkoholem (i to też sporadycznie bo staram się zdrowo odżywiać)

Nie lubię pisać przez internet. Myślę, że lepiej wypadam na żywo.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykrakow < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Michał 25 Kraków

Zgłoszenie nr 302 z dnia 2018-07-30 12:16:45

Imię...

źródło: comment_Bkvio2cyQnmljHjgfjVQALfcf3jraXh7.jpg

Pobierz
  • 11