•  

Doradźcie co kupić! Mam plan, żeby pojechać pociągiem z rowerkiem gdzieś, zameldować się, pojeździć po okolicy i też pochodzić. Potem znowu dojechać w inne miejsce itd. Jednak może być też ewentualność nocowania pod namiotem (mam akurat Rockland Soloist). Potrzebuje plecaka i sakwy na bagażnik rowera. W plecaku bym wiózł wszystko co cenne, a na bagażniku bym miał gacie, namiot, śpiwór (co poradzicie zakupić), jakąś mate do spania (co poradzicie zakupić). Mam trochę pierdolca na myśl o kradzieży więc chciałbym też jakoś to wszystko zabezpieczyć. Chodzi o to, żeby móc taką sakwe z bagażami bezpiecznie zostać na rowerze i pójść gdzieś piechotą z plecakiem (pozwiedzać). Moim kryterium jest żeby był dobry stosunek ceny do jakości i żeby to wszystko ważyło jak najlżej. Nie wiem jak się do tego zabrać i co kupić.
    #rower #rowery

•  

Chodzi o to, żeby móc taką sakwe z bagażami bezpiecznie zostać na rowerze i pójść gdzieś piechotą z plecakiem (pozwiedzać).

@hater: ja mam takiego pierdolca, że w życiu bym nie zostawiał gratów: Rower/sakwy samotnie. No, ewentualnie przystanek w sklepie, ale to już ostateczność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sakwę Ci mogą w trymiga wybebeszyć w poszukiwaniu czegoś cennego. Ale tak jak mówię, ja mam na tym punkcie pierdolca. I brak doświadczenia w wyprawach. :D Może @metaxy coś podpowie. Albo zawoła kogoś innego oblatanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Co do plecaka. Przemyśl to, jazda z czymś na grzbiecie nie jest bardzo wygodna. Sakwy: W "niskim" budżecie wielu jeździ z crosso. Masz zestaw 2x30 L na tył i powinno wystarczyć. Robię od 3 lat pracodomy z taką sakwą i nic praktycznie się nie dzieje.

•  

@hater: @Wycu91: ja polecam tylko podsiodłówki takie jak mam sam czyli np. Apidura 17l. Ale to na szmatki, śpiwora do tego nei zmieścisz. Co nie zmienia faktu, że 4x miesiąc dzień w dzień z nią jeździłem.

•  

@metaxy: Wołałem głównie po poradę na temat strachu i zabezpieczenie gratów przed wyjściem na zwiedzanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kurde, narobiłeś smaka na tą Apidurę, idealna dla mnie na jakieś weekendowe wypady.

Gorące dyskusje ostatnie 12h