Wpis z mikrobloga

Ludzie spod tagu #juventus i nie tylko

Bylibyście zainteresowani podcastem dot. Juve? Od dłuższego czasu myślałem nad tym, żeby udzielać się o Juventusie w jakiś większy sposób niż poprzez tostowanie swoich przemyśleń na mirko. Nie mam jakiegoś szczegółowego planu, ciężko byłoby prowadzić podcast o drużynie piłkarskiej w regularny sposób (nie wierzę, że ktoś w poniedziałek rano będzie chciał posłuchać mojego pieprzenia o nudnym meczu na 1:0 z Empoli w zeszłe południe), więc myślę, że byłyby to 2 odcinki w miesiącu max., oczywiście w przypadku początku sezonu czy też Ligi Mistrzów pojawiałyby się częściej.

Fajnie byłoby od czasu do czasu rozmawiać również z kimś, a nie tylko z samym sobą, więc jeśli są na mirko osoby, które lubią dużo gadać i mają jakieś pojęcie o piłce to fajnie jakby w wolnym czasie mogły pojawić się jako gość specjalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście na razie jest to tylko zamysł, ale jeśli bylibyście chętni to chciałbym coś takiego zacząć. W polskim internecie brakuje podcastów piłkarskich (WeszłoFM nie liczę, bo to ogromny projekt z którym nikt nie miałby szans konkurować)

#podcast #pilkanozna
  • 26
@antychrust: W więcej osób wiadomo, byłoby ciekawiej, ale to wymaga zgrania się z czasem i takich samych chęci u każdego z uczestników, co po prostu byłoby ciężkie. Może ktoś coś takiego w przyszłości ogarnie, co byłoby bardzo fajne, ale imho ja raczej zostanę przy swoim pomyśle.
@realbs: daj próbkę głosu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście żartuję, ja tam chłonę informacje jak gąbka więc w aucie byłoby czego posłuchać. Działaj Mirku, może się kiedyś załapię na jakąś audycję.