Wpis z mikrobloga

#aliexpress #besaus #powerbank #ostrzezenie

Ostrzegam przed kupowaniem czegokolwiek od firmy Besaus- prócz tragicznego podejścia do klienta, to ich jeden kabel się rozpadł dosyć szybko.
A ich powerbank 20k się chyba lekko sfajczył - rozwalił mi kabel i przestał ładować.
Tragedia mimo że wygląda spoko.
No i ostrzegam przed sklepem:
BASEUS OfficialFlagship Store
W dupie to mają. Kupiony na promocji, dosyć tanio, a normalnie kosztuje więcej.

https://pl.aliexpress.com/item/Baseus-20000-mah-Szybkiego-adowania-3-0-Banku-Zasilania-Dual-QC3-0-18-w-Typu-C/32854872749.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fP1cIxD

Dowód:
https://www.youtube.com/watch?v=AUNdYFmtN7k

Użyty dosłownie 3 razy nim się rozpadł. W niby miał być spoko według recek. Sam testowałem pojemność i wychodził faktycznie ok, tak samo ładowania, ale zabezpieczenia w takim razie #!$%@?. Więc ogólnie BARDZO ostrzegam przed tą firmą.
  • 4
@Loloman: po co kupujesz produkty firmy krzak skoro są sprawdzone Xiaomi, Aukey, Blitzwolf czy Ugreen w tej samej cenie? xD

No i jakiej obsługi klienta oczekujesz jak jesteś dla nich nikim, kimś mieszkającym 10 000km dalej i już skasowanym. Dobrze wiedzą że im nic nie zrobisz xD

Chcesz gwarancji? Kup "lokalnie". Chcesz z Chin? Kup sprawdzone.
@Atreyu: Nie chodzi o gwarancję.
No i to nie jest też typowa firma krzak. To jednak dosyć duża firma, robiąca sporo w teorii dobrych produktów. I jednak trochę tańsza od Ugreena, który zresztą też cudów nie robi. Blitzwolf jest super, ale też często nakładają tylko swój znaczek i tyle - inne firmy też mają to samo, czasami taniej. Xiaomi to xiaomi - mam większość rzeczy od nich, ale powerbanki ichniejsze ssą
ale powerbanki ichniejsze ssą pałę, tak samo jak Blitzwolfa - nie móię o jakości, są super


@Loloman: nie wiem, mam te i te i nigdzie w internecie nie musiałem na nie narzekać xD
@Atreyu: No bo jakościowo są super - tak jak zresztą napisałem. Tylko co mi po jakości skoro nie spełniają pozostałych równie ważnych wymogów - np USB C, Quick Charge 3, minimum 3 wyjścia, tryb niskiego napięcia (z czegoś zrezygnować mogę, ale bez przesady, to są dla mnie konieczne rzeczy), mocno zabezpieczony przed upadkami.
Więc ja na nie mogę narzekać i przed kupnem bo są dla mnie w większości mało użyteczne. Jedynie