Wpis z mikrobloga

Sąsiadka trzykrotnie w ciągu 5 msc przychodziła i #!$%@? w drzwi

Za głosbo

Jest środek dnia

Hurr durr to nie jest muzyka


Wkoncu wyjaśniłem jej mało grzecznie że koło #!$%@? mi to lata jest. Jest 15. Jak się nie podoba niech dzwoni na psy i proszę o nie #!$%@? nie w drzwi i dzwonek. Skoro wie że jestem w domu a nie otwieram to znaczy że mam #!$%@? i nie mam zamiaru wstać.

Zrozumiała chyba przekaz.

Papierosik, kawka, muzyczka i za raz do pracy.

#muzyka
Pobierz Von_Maras - Sąsiadka trzykrotnie w ciągu 5 msc przychodziła i #!$%@? w drzwi
 Za głos...
źródło: comment_mhQcE6202CDZQYPRUgqtLPqcvoFdTefI.jpg
  • 12
@Von_Maras: Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

życzę, aby Ci kiedyś #!$%@? mandat xD
@hanksters a niech przychodzą. Wciągu dnia policja nie ma sraki jak po 22. Po drugie i tak nie otworzę. A na okaziciela mandatu nie przyjmę. Proszę o odczyt decybeli czy przekroczony zostały jakiekolwiek normy. Nie ma ? Nie ma. Profit

@Dla_Zuka_Muka jest głośno ale nie tak żeby cały blok imprezował. Jedynie co to może być wyczuwalny troszkę bas. Samej muzyki nie ma opcji usłyszeć wyraźnie.

Babcia #!$%@? schabowe o 8 rano tak
@sakfa życie. Przestrzegamy godziny 22 zawsze.babcia robi koltety z rana i #!$%@? jakby chciała blat #!$%@? to ja SB posłucham.
Nikt inny nie mówi nic. Znajomi z bloku również mówią że #!$%@? słychać. Dodatkowo za oknem budowa bloku pełna parą więc moja Muzyka to tam #!$%@? przy szlifierkach, betoniarkach i krzykach budowlańców
@Von_Maras: kuzyni mieli takiego goscia, musial sluchac na glosnikach. #!$%@? przez caly dzien, potrafil zaczac od 10 a konczy o 20 prawie codziennie. Tez mial w dupie innych ludzi z bloku. Ale juz nie ma i nie slucha glosno muzyki. Zrozum swoj blad, jezeli robisz to samo
@Von_Maras: tez mialem taka sasiadke, przychodzila o 14-15 ze muzyka glosno, a ledwo bylo u nas slychac. Czasem nawet przychodzila jak muzyka nie leciala i mielismy popoludniowa dzemke, bo jej sie ubzduralo ze glosniki w bloku mamy tylko my. Gardze takimi ludźmi, nie mają się czym zająć to idą i robią awantury z dupy innym