Wpis z mikrobloga

#!$%@?, #!$%@? mnie już strzela z tymi wykopkami. Nie ma opcji, PO PROSTU #!$%@? NIE MA OPCJI, żeby zapuścić jakiegoś ciekawego baita i żeby nie przylazł jeden z drugim wyjaśniać. Przykład z dzisiejszych gorących - koleś pisze, żeby nie śmiać się z Podlasia, bo on siedzi na budowlance i właśnie dostał wypłatę z 9 z przodu, a gdyby robił nadgodziny, to mógłby dostać i ponad 1000.

Tak, mireczki, Elito Internetu, tu właśnie chodzi o to, że 9 z przodu oznacza 900 złotych, a nie 9000. Fajny baicik, można się uśmiechnąć. Jaki jest najbardziej plusowany komentarz poza kolejnymi od OPa? "W sensie 900 zł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)". Tak #!$%@?, musiał wpaść jakiś głąb i napisać wyjaśnienie tego, bo nie daj Boże inni nie wiedzieliby, z czego się śmiać (a może i #!$%@? nie wiedzą, patrząc po ilości plusów).

I tak #!$%@? do #!$%@?. Napisz coś z drugim dnem, od razu wpadnie ten najśmieszniejszy na imprezach z wyjaśnieniem złapać darmowe plusiki. PATRZCIE, NA MNIE, WIEDZIAŁEM OD RAZU O CO W TYM CHODZI, TERAZ DODAM KOMENTARZ Z WYJAŚNIENIEM I LENNYFACEM, ŻE JA WIEDZIAŁEM, HEHE, PDK.

Gardzę.

#wykop #mirko #mensa #elitainternetu #geniusze
Psychopathy_Red - #!$%@?, #!$%@? mnie już strzela z tymi wykopkami. Nie ma opcji, PO ...

źródło: comment_5DV0fOsnWDxiTuvi3AFnvBnFr49Bw8kI.jpg

Pobierz
  • 6