•  

203647 - 215 = 203432

Dzień 2 - Halo kolano?
    Rzeszów.

W Wólce Cycowskiej zasnąłem o godzinie 16:00, a zostałem zbudzony o 21:00 przez dzieci ulokowane w pokoju obok. Następna (spóźniona) pobudka o 4:00, szybkie pakowanie i wyjazd 5:00.
    Po 50km podróży wjechałem na tereny ze sporymi wzgórzami. Nogi dawały radę, ale kolano zaczęło odstawać. Po wyjechaniu na płaskie rejony, wszystko wróciło do normy.
    Pogoda na 140 kilometrze zaskoczyła burzą z piorunami, która odbywała się centralnie nad moją głową. Dziwna "mgła" okazała się być totalną ulewą - nie zdążyłem założyć kurtki (wygląda na to, że torba podsiodłowa jest wodoszczelna). W pewnym momencie widoczność spadła do kilkunastu metrów, więc deszcz przeczekalem na przystanku autobusowym.
    Reszta podróży klasycznie bez sensacji, chociaż niektóre miejscowości były ciekawe dla oka.

Rower trafił do serwisu. Ponownie słychać strzelanie w tylnym kole Mavic Aksium One, podczas mocniejszego depnięcia w pedały. Myślę że trzeba wyrównać napięcia szprych, bo aktualnie jest losowość.

Plan na jutro to spotkanie ze znajomymi po 13:00 i grupowa podróż do Polańczyk około 125km.

#rzeszow fajny most, ale czemu macie tyle ścieżek rowerowych z kostki brukowej xD

#bieszczadytrip #rower #szosa

W tym tygodniu to już 470km!
    #rowerowyrownik #ruszmiasto #100km #200km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
    Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
    Samo liczy, to chyba magia
    Skrypt się nie myli, to inni się mylą
    Będą z tego ładne wykresiki
    Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Na początku listopada zacząłem remontować mieszkanie, które odebrałem w stanie deweloperskim. Wszystkie prace wykonałem sam. Zapisywałem każdy paragon i fakturę w excelu (rozbicie, przyporządkowanie do etapu prac lub jako narzędzie) i orientacyjny czas poświęconej pracy. Pod koniec roku chcę to jakoś obrobić i podzielić na kategorie. Chciałby ktoś zobaczyć efekt końcowy przy mieszkaniu 45 m^2. Wykonanie bez fajerwerków a sprzęt z Ikei.

Tylko drzwi robili fachowcy. Po ich pomiarach opaski okazały się za krótkie a nowe będą w styczniu.

#remontujzwykopem #budownictwo
    pokaż całość

odpowiedzi (185)

#patologiazewsi #ukraina #zalesie
    Jestem zapisany na różnych grupach typu: Praca w "nazwa miasta"
    Masakra nie wiedziałem, że Polacy to takie mentalne zera.
    To się zdarza często ale podaje np. jedną sytuację:
    Jakaś Ukrainka pisze, że szuka pracy jako pomoc kuchenna czy sprzątaczka.
    Milion odpowiedzi typu:
    - wracaj do siebie [ czasem obraźliwe słowo ]
    - tu ukrainki zarabiają dupą
    - ja bym nie zatrudniał ukrainców na bank cię okradną
    itp. Ludzi popierdoliło ?? jak my wyjebaliśmy do USA, Anglii i chuj wie gdzie jeszcze to dobrze /? No kurwa królowie życia co jebią w dolarach na magazynach.
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

Mireczki, ci moi pracownicy ciągle się spóźniaja xD #pracbaza #heheszki

odpowiedzi (26)