Wpis z mikrobloga

@ppiasq: Czy ja napisałam, że szukam męskiego zegarka?
Może ty też kup pończochy i noś na co dzień - w końcu co za różnica czy damska czy męska bielizna ¯_(ツ)_/¯

@sprzedafcaMakaronu: On jest paskudny. Jak plasterek ziemniaka z obrzydliwą bransoletą wyglądającą jakby była na gumce od majtek.

@boa_dupczyciel: Powtarzam setny raz. Nie chcę męskiego...i nie chcę automatu.
To nie ma być zegarek do noszenia w kuchni tylko jako biżuteria.
źródło: comment_gAb07zAY9q17VRmDT9TK7n8SqApFkqhK.jpg
@LittleBi: Nie wiem czemu się bulwersujesz i rzucasz mi jakimiś porównaniami z dupy.
Często podobne stylistycznie modele w wersji damskiej i męskiej różnią się tylko wielkością i mają podobny układ tarczy, tylko jak chcesz 32mm bierzesz damski, a w poszukiwanym przez ciebie rozmiarze 40mm sprzedawana jest wersja nazywana męską.
@boa_dupczyciel: Wystarczy użyć rozumu.
Kupowałeś kiedykolwiek kobiecie elegancki zegarek? Jak myślisz - będzie w nim zmywać naczynia? Nie. Będzie leżał pół roku w szafce, aż nadarzy się okazja i będzie pasował do stylizacji.

Kobiety nie noszą zegarków tak jak faceci buty - jedne na każdą okazję. Kobiety mają zegarków kilka, albo nawet kilkanaście i stąd mój wymóg, że musi być na srebrnej bransolecie. I najlepiej z jasną tarczą i bez indeksów.
@LittleBi: Mylisz się, zegarek kupuje się do noszenia, a nie do czekania na okazje do założenia, dlatego zawsze ma się kilka żeby dopasować do różnej codziennej stylizacji. Jakbys napisala co Ci się podoba, jaki styl, kolor tarczy itp, to bys nie musiała #!$%@?ć, tylko można by coś doradzić. Kupiłem zonie kilka zegarków (nie kupuje majtkowców, celuje w japończyki i inne w cenie max do 1000 zeta), bo wiem jaki ma gust
@sprzedafcaMakaronu: Może ty tak nosisz.
Moja mama ma już swoje lata, nie pracuje i większość czasu spędza w domu więc nie potrzebny jej dobry zegarek do odkurzania dywanów czy wyskoczenia po bułki.
Chodzenie z omegą do warsztatu samochodowego to świętokradztwo tak jak mycie kibla w adriatice. A zaznaczyłam jaki zegarek mnie interesuje. Nie szukam majtkowców pokroju chińskich welingtonów tylko czegoś na specjalne okazje. Nie każdy na co dzień siedzi w korpo....