Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym bezustannym pieprzeniem gimbo-ateistów i katoli. Czy ludziom aż tak bardzo się nudzi, że muszą się wpieprzać i narzucać innym swój punkt widzenia? Czuję zażenowanie jak to czytam, obie strony są równie mierne..

Sezon ogórkowy trwa, wrzucajajcie więcej zdjęć Biblii na półce z fantasy, niesamowity manifest, doprawdy.

#gimboateizm #bekazkatoli #zenada
  • 8
  • Odpowiedz
@Lucy01: No i właśnie to zrobiłem. Ale sobie przeglądałem mikro i masa tych idiotyzmów podniosła mi ciśnienie. Teraz idę mieć to w dupie i juz się nie będę wypowiadał.
  • Odpowiedz
@Lucy01: Dodanie tagu to nie problem. Trzeba znieść ten fejm związany ze zrobieniem tego. Te kobiety rzucające się na szyję jak tylko wyjdzie się z domu, mężczyźni gratulujący sukcesu, oferty wizyt w zakładach pracy, programy w telewizji. Ciężko być takim celebrytą. Nie każdy to znosi.
  • Odpowiedz
obie strony są równie mierne


@budep: oho, następny symetrysta

98% katolików i 1% ateistów, ci pierwsi mają pełnię władzy i narzucają rozwiązania ideologiczne w prawie, ci drudzy nic

no ale "obie strony równie mierne" xDDD
  • Odpowiedz
@budep: Będę gardziła katolstwem dopóki nie zmienią zdania na temat aborcji, homoseksualizmu i in vitro. Kościół to tak naprawdę wilk w skórze owcy. Należy go piętnować na każdym kroku
  • Odpowiedz