Gorące dyskusje ostatnie 12h

O Panie Jezusie tak Cię kocham Dziękuję za te Boskie objawienie wiem, że nie jestem godna Cię nosić na swej łydce

odpowiedzi (61)

• odpowiedzi (10)

Czasem naprawdę frapuje mnie jak po tym wszystkim co działo się w ZSRR, w Chinach, w Polsce, na Ukrainie albo dziś w Korei Północnej, na Kubie i w Wenezueli można popierać piekło jakim jest socjalizm. Jak można potem spojrzeć sobie w lustro łudząc się, że po drugiej stronie nie odbija się kompletny debil.

Najprawdopodobniej ci wszyscy sfrustrowani chłopcy doskonale wiedzą, że socjalizm to tylko głód, terror i przemoc. Godzą się na to i bardzo im to odpowiada. Taki system zaspokaja ich sadystyczną psychikę, pozwalając [choćby w myślach] mordować im wszystkich tych, którzy mają dzięki swojej inteligencji i zaradności lepiej niż oni sami.

Człowiek już dawno zszedł z drzewa, stworzył cywilizację i prawo dbające o publiczny porządek. Niemniej jeszcze nie każdy dorósł do tego historycznego etapu, postulując zniszczenie i wymordowanie wszystkich tych, którzy mają lepiej. Dając upust najbardziej prymitywnym i dzikim instynktom, zamiast samemu próbować poprawić swój byt. Trochę to przykre.

#antykapitalizm #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #korwin #libertarianizm
    pokaż całość

odpowiedzi (86)