Wpis z mikrobloga

Krótkie sprawozdanie po pierwszej wycieczce by mój nowy #rower #wykoptribanclub. Przejechałem w dwóch partiach (rano i wieczór) w sumie około 90 km. Gdybym nie wyłączył niechcący #endomondo nabił bym 100km ¯\_(ツ)_/¯. Tępo bardzo spacerowe bo bałem się, że nie wrócę. Jak na pierwszy raz uważam że to zadowalający wynik.

Jeżeli chodzi o rower, to nie zawiódł #triban540. Na pewno do wymiany są hamulce bo to spowalniacze bardziej są. Kierowcy nad wyraz rozsądni (tyle się czyta o buractwie). Oczywiście nie obyło się bez wyjątków: jeden wyjechał na czołówkę... ze mną (w porę zjechałem z drogi), drugi uznał, że powinienem z bliska obejrzeć jego lusterko. Dowiedziałem się też, że czasami szuter jest lepszy niż asfalt, albo to co z niego zostało.
d.....z - Krótkie sprawozdanie po pierwszej wycieczce by mój nowy #rower #wykoptriban...

źródło: comment_x84uH3uJHApRnKrsPo4iHEy3V2iMMAaF.jpg

Pobierz
  • 10
@dokad_idziesz: nie oczekuj za wiele od hamulcow na oponach 25c. Jak przy wiekszej predkosci zblokujesz kola to spotkasz tarke.
Dobry zwyczaj uzywac obu hamulcow na raz w razie potrzeby ale poluzuj przod aby nie przeleciec przez baranka