Wpis z mikrobloga

Witam tu ChinskieKody zapraszamy na #promocje do chińskich sklepów:

Banggood:
Ładowarka BlitzWolf BW-S5 z QC 3.0 w cenie 6,99$ Kod rabatowy: nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Mi Band 3 w cenie 26,23$ Kod rabatowy: mibaand3 (bez refa)
Leeco Coolpad Cool Play 6 6/64GB w cenie 149,96$ Kod rabatowy: 8BGCP6 (bez refa)
Xiaomi Mi8 SE 6/64GB w cenie 335,99$ Kod rabatowy: 8BGMI8SE664 (bez refa)
Xiaomi Mi8 6/128GB w cenie 471,99$ Kod rabatowy: 8BGMI128GB2 (bez refa)
Huawei Honor 10 4/128GB w cenie 388,73$ Kod rabatowy: 8BGHONOR10 (bez refa)

Gearbest
Uchwyt do telefonu Xiaomi Roidmi w cenie 3,68$ Kod rabatowy: nie jest potrzebny (bez refa)
Plecak Xiaomi 10l w cenie 7,56$ Kod rabatowy: THsale28 (bez refa)
Lampka nocna Xiaomi Mijia z czujnikiem w cenie 9,99$ Kod rabatowy: nie jest potrzebny (bez refa)
HUAWEI Honor Selfie Stick i Tripod w cenie 16,99$ Kod rabatowy: Nie jest potrzebny (bez refa)
Elektryczna szczoteczka soniczna Xiaomi DDYS01SKS w cenie 29,99$ Kod rabatowy: Nie jest potrzebny (bez refa) - Magazyn PL
TV Box Mecool M8S Plus DVB-T2/T/C 1/8GB w cenie 39,99$ Kod rabatowy: Nie jest potrzebny (bez refa)
Odkurzacz bezprzewodowy Dibea C17 2-in-1 w cenie 89,99$ Cena w aplikacji (bez refa)
Letv Leeco Le S3 X522 3/32GB granitowy w cenie 89,99$ Kod rabatowy: nie jest potrzebny (bez refa)
ONEPLUS 6 6/64GB w cenie 489,99$ Kod rabatowy: GB$MPO64 (bez refa)
Elektryczna hulajnoga Xiaomi M365 w cenie 409,99$ Kod rabatowy: nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Mi Gaming Laptop 16/256GB+1TB HDD i7-7700HQ GTX 1060 w cenie 1499,39$ Cena w aplikacji (bez refa)

Obserwuj także tag #nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów - godzinowe, tylko dla Polski, bez czekania na całe zestawienie kuponów lub zobacz naszą stronę ChinskieKody, Polub nas na Facebooku lub dołącz do grupy Chinskiekody

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:


Płatności:


Aplikacja Gearbest

Szukasz więcej?
Polub stronę na Facebooku lub dołącz do grupy na FB
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife i Xiaomi
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Moda z Chin

Linki bezpośrednie:


#chinskiekody #xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #chinskiecuda
Pobierz rybakfischermann - Witam tu ChinskieKody zapraszamy na #promocje do chińskich sklepów...
źródło: comment_SFXk2r0aCUGbYec5GOlJUadD6MX4NdtI.jpg
  • 2