•  

Za nami już trzecia z sześciu rund jedenastego sezonu ACLeague, Motorsport Capsule F4 Grand Prix! Zostajemy w Wielkiej Brytanii: po wizycie cztery tygodnie temu na Nurburgringu i dwa tygodnie temu na Silverstone przyszedł czas na pętlę Donington. Na 4-kilometrowej nitce asfaltu w sześciu 30-minutowych sprintach na trzech równoległych serwerach starło się ponad 80 kierowców.

Pierwszy wyścig na serwerze Pro wygrał... Wojciech Lukaszek!
    Drugi wyścig na serwerze Pro wygrał... Berek_San!

Pierwszy wyścig na serwerze Semipro wygrał... ZooBBQ!
    http://managerdc7.rackservice.org:50175/sessiondetails?sessionid=428
    Drugi wyścig na serwerze Semipro wygrał... Takieklocki!
    http://managerdc7.rackservice.org:50175/sessiondetails?sessionid=429

Pierwszy wyścig na serwerze Am wygrał... Kittay!
    http://managerdc7.rackservice.org:50456/sessiondetails?sessionid=350
    Drugi wyścig na serwerze Am wygrał... CharlesGregory!
    http://managerdc7.rackservice.org:50456/sessiondetails?sessionid=351

Jak Wasze wrażenia?

#acleague #simracing #assettocorsa

•  

@Plupi: powtórzę z disco - R1 - wyjebało mnie z serwera pod sam koniec jak jechałem na P4, w najgorszym wypadku bym miał P5
      w R2 zrespiło mnie na kimś i byłem wlaściwie ostatni. Ruszyłem powoli, patrzę, ludzie w poboczu na T1, jadę dalej, patrzę, a tam rozkurw, hamuję, stawia mnie trochę bokiem, ale inni nie hamują (tak mi się wydaje) i rozpierdol. Na powtórce to ja to ten którego postawiło NA KIMŚ. Później gra mnie sama wyjebała do pitów. A poźniej spokojnie sobie jechałem ciut wolniejszym tempem jak czołówka i dojechałem jakoś na 15 miejscu xD

+: Sefni, Ozor
    •  

@Plupi: Kwale P4 potem lukaszek wyspoinowal jakby mydlo pod opony wsadzil i mnie tez a potem awaria neta wykluczajaca z obu wyscigow
      po drodze jeszcze szczał odpawko

•  

R1, nawet nie będę opowiadał, nie ma o czym - p23 -> p10
      ale R2... Ja pieprze, mało walki miałem, ogólnie mam słabe tempo wyścigowe ale powtarzalnośc czasu daje mi jednak te bonusy, że urywam te miejsca i wchodzę coraz wyżej... Ostatnie okrążenie, puszczem Wojtka Łukaszka, bo wiem że jest szybszy a tu nagle... Na t3-t4 teleportuje się ZA MNIE i wali mnie w dupę. skończyłem na p9, niesamowicie zły na to co się stało. Wina serwera? wina mojego neta, wina Wojtka neta? Nie wiem. Wiem że jestem zły, nie na Wojtka, na sytuację jaka się zdarzyła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

+: Sefni, Ozor
    •  

@ACLeague @Plupi: W skrócie : tradycja podtrzymana! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Qual - duże zaskoczenie, czas poprawiony o ponad 0,5 sekundy i ostatecznie P8 na starcie.
      R1 jak zwykle całkiem niezły poza kilkoma znikomymi kontaktami. Bardzo fajna walka, kilka roszad i ostatecznie dojazd na 8 miejscu.
      R2 natomiast... Świetny start z P3, szybkie przedarcie na 1 miejsce i całkiem fajna walka najpierw z Misiu_Rally, później z Denanem o top3. Po 10 minutach oderwaliśmy się na tyle z peletonu, że byłem pewien finiszu na wysokiej lokacie, niezależnie czy to będzie P1 czy P2. Wszelkie nadzieje rozwiał nasz dobry kolega Stefano, który będąc dublowany zahaczył w będącego obecnie na miejscu pierwszym Denana. Pomimo starań nie udało mi się ominąć karambolu i przywaliłem w pana "niebieskiego" rozwalając totalnie aero. Ledwo (dosłownie) doczłapałem do pitu (przepraszam z góry wszystkich, którzy musieli mnie omijać slalomem), naprawiłem wszystko i wyjechałem na... ok 25 miejscu. Na szczęście szybka zmiana na medy poskutkowała mocnym "pierdolnięciem" i szybko zacząłem oddublowywać (jest takie słowo?) stawkę dzięki czemu ostatecznie zakończyłem na 19 pozycji. Nie jestem ani zły, ani zawiedziony, jak narazie udaje mi się świetnie podtrzymać tradycję świetnego R1 i beznadziejnego R2 więc zaczynam się przyzwyczajać :P

Do zobaczenia na Imoli!

PS. Poniżej moje jedyne i wręcz niepowtarzalne zdjęcie na pierwszym miejscu. Warto zapamiętać ten widok, może się długo nie powtórzyć (╥﹏╥)

źródło: DRN.jpg

+: Ozor, Sefni
    •  

W Semi R2 wyspinowałem w najgłupszy możliwy sposób i na własne życzenie z 6 na ponad 20. (╥﹏╥)

•  

@Plupi: Semi pro masakra :v R1: Tu przepraszam kolegę @DRN bo to jego lekko uderzyłem bo wybiciu się z tarki na zakręcie :V Potem kilka spinów i ostatecznie poza podium.
      R2: Istny armagedon i lista strzałów :V najpierw na pierwszym okrążeniu strzał od @Denan06 i spadek z 3-ciej pozycji na 17, potem uszkodzone aero dało o sobie znać spinem kilka okrążeń później, i tu osobisty karny kutas dla Stefano za specjalne zrobienie manewru pit na dnr i kimś jeszcze, a na następnym okrążeniu za zrobienie brake testu na prostej start meta jak byłem tuż za nim i jeszcze potem jechaniu pod prąd w okolicy pierwszego zakrętu (No op tutaj ewidentnie nie wytrzymał i musiał się wyżyć :V). Ech ten Donington ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do zobaczyska na następnych zawodach :D

•  

Sorry Mateusz Jasnowski. W R1 frajersko wyjechałem na tor i cię puknąłem.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dzień dobry wszystkim.
    Chcę jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy nawet w minimalnym stopniu wzięli udział w zbiórce na leczenie mojego syna. Za każdy wykop, za każde pozytywne słowa.

Od czasu zbiórki przeprowadzono u Wojtka kolejny zabieg laseroterapii z powodu retinopatii, wszystko odbyło się bez problemów. Najprawdopodobniej jutro, po pięciu miesiącach i dwóch dniach pobytu w szpitalu Wojtek pojedzie do domu.

To nie koniec leczenia, wraz z żoną przejmujemy obowiązki pielęgniarek.

Wyróżnienie "Pozytywnie Zakręcony", które rozeszło się w nocy, dostały wszystkie osoby, które przyczyniły się do pomocy, chociażby samym wykopem znaleziska:

https://www.wykop.pl/link/4513531/pomoc-dla-synka-wykopowicza-horvath-leczymy-wojtusia/

@pogop @europa89 @marianoitaliano @szalbierz @krasnij @Intelektualista @WuDwaKa @KolegaPatryk @Brajanusz_hejterowy @hehexdlollmao @Marynasz @Anonim71830 @v1lk @TymRazemNieBedeBordo
    #wykop #pomagajzwykopem

Jeszcze raz dziękuję, jesteście niesamowici.
    pokaż całość

odpowiedzi (56)

Mirki mam problem. Poszedłem do liceum wojskowego, chciałem potem iść na studia wojskowe itd. Okazało się, że wbrew moim przekonaniom nie uczymy się tam o wojsku niczego a jedyną rzeczą, związaną z wojskowością są mundury i W-F na którym okazało się, że nawet dziewczyny mają lepszą kondycje ode mnie, przez co po każdym W-F'ie mam zawroty głowy, wymiotuję i mam zakwasy takie, że nie mogę się ruszać. Powiedziałem o tym rodzicom i stwierdziłem, że chcę zmienić szkołę, bo tu nie daję sobie rady i raczej nigdy nie będę dawał, bo od października mają nam zwiększyć liczbę W-F'u o 2 w tygodniu. Jak o tym usłyszeli to zamiast pomocy i zrozumienia dostałem opierdol, że siedzę na komputerze i opierdol, że wolę naukę niż W-F i że to był mój wybór i teraz mam ponieść konsekwencje. Jedyne na co się zgodzili to badania na krew, mocz itd. Modlę się aby wyszło z tego, że nie mogę być w takiej szkole. Co robić?
    #szkola #silownia #mirkokoksy #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (158)

#rozdajo #ksiazki

Mam do rozdania 3 książki Kinga, książki są używane, ale w dobrym stanie.
    "Komórka"
    "Dallas '63"
    "Ręka mistrza"

Planuję sprezentować wszystkie trzy jednej osobie, chyba że zwycięzca rozdajo stwierdzi, że którejś nie chce.

- Wysyłka na mój koszt na dowolny adres w Polsce
    - Musisz tylko zaplusować
    - Losowanie przez mirkorandom w piątek (21.09.2018) z rana
    - Bez zielonek
    - Dołączam również czekoladę, no chyba że ktoś nie lubi :(

Dziękuję za uwagę :)
    pokaż całość

odpowiedzi (65)