Gorące dyskusje ostatnie 12h

Siema albo sie nie ma! Kolejne #rozdajo z okazji mikołajkowego #pixelxmas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dzisiaj niestety późno zaczynamy losowanie, ale warto było czekać, oj warto (ʘ‿ʘ)
    Coś dla fanów #rickandmorty (ostatnio strzeliłem Ricky i Martina ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i dla fanatyków #puzzle
    300 elementów czystego szczęścia, wubba lubba dub dub (。◕‿‿◕。) !!
    Standardowo wygrywa jedna osoba spośród wszystkich pulsujących ale możecie zwiększyć swoją szanse wrzucając #humorobrazkowy i #heheszki TYLKO związane z #rickandmorty
    Obserwujcie nasze tagi:
    #pixelday - dużo głupotę mniej lub bardziej związanych z tematyka popkulturowa i gamingową.
    #pixelxmas - przez następne 7 dni codziennie inna rozdawka!
    Oraz obserwujcie nasz profil na wykopie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
    #mikolajki #pixelbox
    pokaż całość

odpowiedzi (20)

Natrafiłem na profil 28-letniej dziewczyny, która napisała o sobie, że ma za sobą długi, 8-letni związek, i że ją "przelotne" znajomości nie interesują, bo po skończonym związku, próbowała takich znajomości i przekonała się, że to nie dla niej xD

Czyli jeden bolec nie wystarczył, musiałam sprawdzić kilka, żeby się upewnić. A teraz kiedy się wyszalałam, poruchałam, to jestem gotowa poznać jakiegoś normalnego, poczciwego Mirka, który jest gotów na poważny związek xD

#tinder #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (80)

Moja młodsza acz pełnoletnia siostra jest okropnym człowiekiem, manipuluje ludźmi, wykorzystuje do własnych celów, zgrywa ofiarę, nie szanuje nikogo. Plus borderline i traktowanie chłopaków jak swoich służących. Od około 5 lat mam z nią minimalny kontakt, tylko niezbędny do realizacji jakiejś ważnej sprawy. Po wyprowadzce z domu odciąłem się od niej, nie wiem co u niej i widuję ją maksymalnie raz w roku. Moja mama nie może się z tym pogodzić, mimo że zdaje sobie sprawę jakim człowiekiem jest jej drugie dziecko. Z rodzicami utrzymuję normalny kontakt. I tak sobie płynie czas ¯_(ツ)_/¯

#logikarozowychpaskow #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (44)