Wpis z mikrobloga

#airshow #radom #samoloty #lotnictwo #rozrywka
W tym roku 25 i 26 sierpnia w #radom odbędą sie pokazy lotnicze Airshow, specjalnie dla wszystkich którzy interesują się #lotnictwo i #samoloty przygotowałem infografikę i strone informacjyjną.
Małe FAQ
1. Ile kosztują bilety?
-Bilet normalny kosztuje 40zł, ulgowy 25zł, są również bilety kolekcjonerskie za 160zł.
2. Czy kupując bilet mogę wejść na pokazy w sobote i w niedziele?
Nie, na każdy dzień muisz kupić oddzielny bilet.
3. Jak dojechać na lotnisko?
Ulice wokół lotniska będą zamknięte, organizator wyznaczył specjalne strefy parkingowe z których na lotnisko będzie można dostać się Autobusami MZDIK.
4. Czy na lotniksu bedzie piwo?
Tak, ale z zawartościa alkoholu do 3,5%
5. Gdzie kupić bilety?
Na stronie ebilet.pl klik

Zapraszam na stronę z której dowiecie się prawie wszystkiego o AIRSHOW 2018 w Radomiu:
https://turadom.pl/wszystko-o-airshow-2018/

Oficjalna strona pokazów AIRSHOW w Radomiu: klik
Pobierz
źródło: comment_eKlRQIXO5zPvOJRYP2EbXtAEoe9FA3g8.jpg
  • 9
Ja też dodam coś od siebie, skoro kolega @blogers otworzył temat:

Dla tych, którzy się spóźnią, zapomną lub pomylą bilety - celujcie w niedziele, z edycji na edycje jest tak, że w niedzielę od południa wchodzimy bez biletów / bilety rozdawane są za darmo. Nie wiem, czy na pewno w tym roku też tak będzie, ale organizator jest ten sam, tok sprzedaży biletów tez, więc wszystko na to wskazuje, że tradycja zostanie
@VintageMan

Najlepiej jest jechc do ronda Kozienickiego i tam masz duży parking , McDonald, toalety i parkingowych co pilnują ( ͡º ͜ʖ͡º) no i przystanek MPK który podowzi w górę aleja wojska polskiego ok 700m do lotniska pod samą bramę wjazdowa od ul. Lubelskiej Mireczku ( ͡º ͜ʖ͡º) jak chcesz to przypomnij się wieczorem to zaznaczę Ci to na googlemaps
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mirkowy_Annon: Podejrzewam że i tak ten parking będzie zapchany. Dobrze że komunikacja miejska działa w te dni sprawnie. Kilka lat temu zostawiłem sobie samochód na prywatnej posesji, oczywiście po opłacie, ale po tych korkach już miałem dość samochodu i skorzystałem z autobusu. Nie żałowałem.
Mój plan A to właśnie parking na Kozienieckiego ale nwm czy parę minut przed 9 jakieś miejsca się ostaną, ewentualnie czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z parkingami w galeriach handlowych? Kiedyś byłem w galerii słonecznej tam jest spory parking wielopoziomowy bezpłatny czy w czasie Airshow da rade tam spokojnie zaparkować?