Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień trzynasty i ostatni - WIELKI FINAŁ II TURA!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Jako, że żadna pasta nie osiągnęła ponad 50% głosów w I turze finału, ogłaszam II turę. Dwie najlepsze pasty finału to: Pasta o przedszkolu (Waffen SS) i pasta o fanatyku wędkarstwa.
Czas na ostateczne rozstrzygnięcie kwestii pastowskiej! Jutro wielkie podsumowanie turnieju.
Proszę o plusowanie wpisu dla zasięgu - niech każdy ma wpływ na wyłonienie zwycięskiej pasty.
Po raz ostatni, NIECH WYGRA NAJLEPSZA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień trzynasty i ostatni - WIELKI FINAŁ II TURA!
...

źródło: comment_uwQSW8j1yOvpbTpJXT8c637whIOtMbnR.jpg

Pobierz

WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ PASTĘ (MISTRZOSTWA PAST, WIELKI FINAŁ II TURA)

  • Pasta o przedszkolu (Waffen SS) 51.7% (2257)
  • Pasta o fanatyku wędkarstwa 48.3% (2112)

Oddanych głosów: 4369

  • 70
Pasta o przedszkolu (Waffen SS)
Mam nadzieję że większość anonków zna troche historie i słyszała że w Polsce nie było Waffen SS podczas drugiej wojny światowej.
To #!$%@? nie prawda xDD
Mame pracuje jako kucharka w przedszkolu, ja typowa #!$%@? po technikum nie umiałem sobie sam znaleźć pracy, błąkałem się po firmach ale z racji mojego #!$%@?
nikt nie chciał mnie w pracy, wylatywałem po max miesiącu.
Tak więc zrezygnowany dostałem propozycję:
Pasta o fanatyku wędkarstwa
Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania #!$%@? wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała,