Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #feminizm #bekazfeministek #rosja #logikarozowychpaskow

  Pani się w głowie poprzewracało. W ramach protestu przeciwko "alfa-samcowocości" w transporcie publicznym, oblewała krocza mężczyzn miksem wody z wybielaczem.
  Z ciekawostek Anna jest studentką wydziału prawa na Petersburskim Uniwersytecie Państwowym, a raczej była, bo za ten "manifest" grozi jej wydalenie z uczelni. Natomiast jej koleżanka (oblewająca) to aktorka Maria Rein. Sprawą zajęły się organy ścigania.

  pokaż spoiler wrzucam jeszcze raz, bo błąd głupi walnęłam i złe tagi (-‸ლ) przepraszam!
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  Dzień doberek, #rakcontent na śniadanko. Miłego dnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #logikarozowychpaskow #madki #gownowpis #rakcontent

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  #praca #pracbaza #sadstory #rozkminy

  Przez wakacje dorabiam w magazynie jako fizol. Typowe przerzucanie kartonów.
  Razem ze mną zaczynał taki jeden Michal.
  Dziś mieliśmy zajebiście ciężka nockę, tak, że na przerwę poszliśmy dopiero 5:30. Zmianę kończymy o 6:00. Także mogliśmy w sumie siedzieć na dupach az do końca.
  Ale zajebiście zdziwiło mnie, że ten Michal szybko wpierdolił bulę i w ciągu 5 minut powiedział, że wraca na halę bo jeszcze robota jest.

  I naszła mnie taka refleksja. Bo o robocie w sumie nie mogę powiedzieć wiele złego, ale poświęcanie dla niej swojego własnego czasu odpoczynku, zadumy nad kubkiem herbaty czy kawy, momentu refleksji, oddechu w biegu wydaje mi się totalnie bezsensowne. Żeby on jeszcze w tę 20 minut faktycznie wiele zrobił, nie wiem, zapracował na premię.. Ale nic z tych rzeczy. Czy to już można nazwać mentalnością niewolnika?
  pokaż całość

  odpowiedzi (38)