Wpis z mikrobloga

najgorzej jak użyjesz jakiegoś ładnego, stosunkowo niszowego perfum, bo jesteś perfumowymświremXD i ktoś zapyta "co to za zapach?" a Ty na to, że Amouage, Rasasi albo Creed i słyszysz tylko "Aha, nie znam." i wtedy się smucisz, że nie zna , ale w sumie czemu ktoś ma znać jak sam używa tylko szare mydło i łan miliona i ty to rozumiesz i szanujesz
HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I BĘDZIE MOŻNA ŁADNIE PACHNIEĆ TYLKO Z LICENCJĄ

#perfumy
  • 12
@ptr_: coś co dla nas pachnie dla innych niekoniecznie dlatego popularne są te wszystkie crowd pleasery typu Sauvage i inne gówna, Stosunek zjebek jakie dostałem za Private Blendy Toma Forda czy Amouage jest taki, że 8/10 osób powie na Tobacco Vanille albo inny Tuscan Leather to smród, #!$%@? jak stary dziad, a dwie pozostałe powiedzą, że dziwne albo ciekawe.
@IamHater: nie no, tak napisałem tylko podglądowo, nie pamiętam ile było tych opinii, czy 10 czy 7 ale kogo nie zapytałem jak testowałem to były same negatywne, neutralne albo w stylu, że ostatnio miałeś lepsze. Generalnie, wszystko niszowe jest u mnie odbierane bardzo negatywnie, z małymi wyjątkami, ale mi to akurat nie przeszkadza bo po 1 mam #!$%@? w to co inni sądzą, a po drugie to po przetestowaniu niezliczonych ilości
@IamHater: zresztą większość osób komplementuje zapach, docelowo komplementuje ciebie jako osobę, sam tak robiłem nie raz i nie raz dostawałem od 19-20 letnich dziewczyn komplementy za Kourosa a od własnej dziewczyny w domu zjebe :)
@dr_love: TV kupiłem różowemu kiedyś i do dzisiaj sam podbieram, ale nie spotkałem się z negatywami chyba. Moja babcia powstrzymuje się od komentarza na niektóre TF, ale za to uwielbia Joopa Homme XD no co kto lubi :D najwiecej osób zwracało chyba uwagę do tej pory na encre noir. Nie wiem no, każdego coś innego w nos gryzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ptr_: Ja za EN potrafiłem dostać komplement od nieznajomej, starej brytyjki na magazynie w UK. Staliśmy w 5-6 osób przed pracą i czekaliśmy na rozpoczęcie zmiany, a ta jak #!$%@? podchodzi i wącha każdego z nas, w końcu zatrzymuje się przy mnie, pokazuje palcem na mnie i mówi, TO TY! co to za aftershave! nawet jej siema nie mówiłem wcześniej XDDD Sporo podobnych akcji miałem ale to możnaby książke napisać
@ptr_: o tym mowie, chociaż o ile od Kourosa dostawałem komplementy od lasek, którym ewidentnie sie podobałem albo mnie po prostu bardzo lubiły, to od Encre Noire od wszystkich, od nieznajomych, kolegów, bliższych i daldszych znajomych, koleżanek z pracy, przyjaciół itp. itd. a wiadomo, że przyjaciel czy najlepszy kolega cie nie okłamie bo nie ma z tego profitu :) Jedyną osóba, której nie podoba się Encre Noire jest moja mama (
większość osób komplementuje zapach, docelowo komplementuje ciebie jako osobę


@dr_love: to oczywista prawda, ale jeszcze jedna kwestia: gusta są różne i nie mogę już patrzeć na to przewijające się gadanie, że laski lecą na XXX. Osobiście np. nie dostałem nigdy komplementu za YSL La nuit, a dostałem za guerlain L'Instant (mówię o sytuacjach, gdzie nie mogło być mowy o podrywie itp.), a to ten pierwszy pojawia się na "listach cipkomagnesów" ze