Wpis z mikrobloga

Jak mówiłem tak robię, więc plusujemy do skutku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mireczki, mam pewien pomysł- jeśli popieracie to dajcie plusa, niech @daniel-zwierzynski zobaczy

Skoro już Łukasz przez wakacje siedzi na Urzędniczej, to dawać go na stream! Warunek jest jeden- trzeźwa osoba w domu. Może to być ktokolwiek nie musi to być nikt z rodziny( w przeciwnym wypadku np. opiekunka do dziecka nie mogłaby zostać z nim sama).

Niech Baobab nie pije. I tak nic ciekawego pijany nie robi( a Gocha, Jacek i Pezet wiadomo- pić muszą), a tak to będzie robił za opiekuna Łukasza.

I Łukasz na stream na kanapę.

Przecież to by była nowa jakość streamów. Łukasz się już wyrobił i potrafi cisnąć i Gochę i Baobaba zza kamery i jest to czasami coś pięknego. Jak myślicie, co byłoby, gdyby został zwykłym uczestnikiem streama? Przecież 100zł za kilka godzin siedzenia to dla młodego niezły pieniądz, a myślę, że stream wszedłby na nowy poziom i przyciągnął kolejnych ludzi.

Nie czekajmy tych 2 lat, aż skończy 18 lat, bo nie ma po co. Wtedy po prostu Łukasz zacznie z nimi pić.

Co myślicie? Będę wrzucał ten post i prosił o plusy za każdym razem, dopóki Daniel się do tego nie odniesie.

Łukasz na streamie obok wyzywającej się Gochy i Jacy, kręcący z nich bekę- dobry pomysł?

#danielmagical
  • 5