Wpis z mikrobloga

Mireczku kochane, co wybrać? (Wiem ze pytanie było wałkowane, ale i tak spytam jeszcze raz ( ͡º ͜ʖ͡º))

Ps4 pro czy Xbox one X? Mam kompa, takiego nie za dobrego, nie za słabego, i5 4460 i r9 280x i gry wychodzące na konsole od Microsfotu wychodzą tez na PC, wiec nie wiem czy jest sens kupować xboxa, zwłaszcza ze jest adekwatnie droższy do wydajności i ps4 ma fajniejsze exclusivy, ktoś potwierdzi moja opinie albo wręcz przeciwnie i pomoże mi się zdecydować?
#konsole #ps4 #xboxone #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #pcmasterrace #pc #gry #komputery #informatyka
  • 18
@bartolomeov: kupisz xboxa to będzie w brodę sobie pluł. Sam mam ps4 i mocnego pc, wiem już że kupię też xboxa tylko może z nowej generacji, bo x dopiero wyszedł a już hype na kolejnego kręcą. I przejdę na laptopa :)
@jaqubte: tak pewnie zrobie, exclusivami ps4 niszczy xboxa imo

@jukab: Myślisz? Jak nie sformatuje go co jakiś czas to nie jest kolorowo w tych nowszych grach

@serekenha: No ps4 raczej ma lepsza ofertę, szkoda ze kompatybilności wstecznej nie ma

Dzięki wielkie ( )
@bartolomeov: Raczej ciężko będzie i nie chce na siłę wciskać platformy bo przecież nie będziesz z takie na siłęj zadowolony. Aczkolwiek widzę że masz PC w miarę więc multiplatformy odpalisz na nim.
A cała reszta rozbija się o gry na wyłączność, które już musisz sam zobaczyć. To że dla mnie wpasowuje się akurat w czas dojazdu i pozwala zabrać Octopatha czy inną grę w podróż nie znaczy że dla ciebie będzie