•  

   @RoHunter: mówi się o 18mln + 3mln zmiennych. Pod tym kątem jest to świetny deal, no ale 9mln € za sezon już niekoniecznie. Modrić w Realu dostaje dychę..

  •  

   @RoHunter: Podstawowe pytanie za ile i z jakim kontraktem. Jeżeli wyszło tak jak plotki - za jakieś 18mln - to wygląda jak bardzo dobra opcja na ławkę i sposób na otworzenie paru bardzo fajnych opcji gry + więcej odpoczynku dla Rakitica - a wszystko w rozsądnej cenie.

   O dziwo - patrząc na to okienko transferowe, to zdecydowanie wygląda na to że Barca (niespodziewanie) już umie w transfery?

   Malcom wygląda bardzo dobrze (przynajmniej jako mobilizator dla Dembele), Lenglet - super i za dobrą kasę. Arthur - też zdecydowanie może wypalić.

   Pozbyli się za fajną kasę Digne i (chyba za fajną kasę, jeśli nie ma przewału) Paulinho. Przyszedł Vidal, więc pewnie Mina out (i to wykorzystując to że na mundialu jego wartość wzrosła dwukrotnie, a do Barcy - pomimo niewątpliwego talentu - chyba jednak był za wolny/drewniany). Teraz jeszcze spuszczenie gdzieś Gomesa i Denisa Suareza i można grać :)

   Bardzo przyjemnie się to wszystko prezentuje...

  •  

   @Naru: + ponoć Aleix Vidal już dogadany z Sevillą za 8 mln + 2 mln zmiennych, zawsze coś

   +: Naru
  •  

   opcja na ławkę i sposób na otworzenie paru bardzo fajnych opcji gry + więcej odpoczynku dla Rakitica - a wszystko w rozsądnej cenie.

   @Naru: to kto tam będzie grał w środku (biorąc pod uwagę prawdopodobne zestawienie z trójką w centrum)?

  •  

   @zavalita: Przy 2 w środku (Countinho i Dembele/Malcom na bokach pomocy i Messi z Suarezem w środku) nie ma problemu - każdy z czwórki Rakitic/Busi/Vidal/Roberto może grać z każdym w parze i spokojnie mogą się wymieniać w zależności od założeń taktycznych.

   Przy trójce w ataku - pewnie ktoś z wymienionej wyżej czwórki na dwóch miejscach + pewnie Coutinho/Artur na tym bardziej ofensywnym pomocniku.
   Vidal spokojnie wpada w schematy, w których w zeszłym roku (szczególnie na początku sezonu) tak świetnie sprawdzał się Paulinho.

   A można iść nawet jakąś opcją mega defensywną wystawiając w środku Busiego z Vidalem i Roberto (jako tym najbardziej ofensywnym) - i dalej super to wygląda.