Wpis z mikrobloga

@rekoj: no i na co ci te przyciski?
Te od jazdy masz na kierownicy.
W starych autach masz caly panel od grzania/klimy a w nowym samochodzie z kontrola klimatu sa w ogole niepotrzebne.
Dalej masz cdradio caly panel i milion przyciskow. Na co komu to jak jedziesz ze spotify np.
Nowsze auta maja panel z nawigacja i kolejne zbedne przyciski.
I tak dalej ...

Podaj przyklad czego ci tak brakuje z
no i na co ci te przyciski?


bo mogę coś ustawiać nie odrywając wzroku od drogi?

W starych autach masz caly panel od grzania/klimy a w nowym samochodzie z kontrola klimatu sa w ogole niepotrzebne.


XDDDD to jak ja lubię mieć 18 stopni w aucie a różowy 22 to będę musiał przed jazdą tracić czas na grzebaniu w menu i ustawienie tego zamiast sobie elegancko pokrętłem zmienić. Albo podczas jazdy zachcę zmienić
jak ja lubię mieć 18 stopni w aucie a różowy 22 to będę musiał przed jazdą tracić czas na grzebaniu w menu i ustawienie tego zamiast sobie elegancko pokrętłem zmienić.


@rekoj: rozowy se w tesli moze wygodnie zmienic na smartfonie a nie jakichs pieprzonych przyciskach.

Ogólnie po Twojej wypowiedzi mam wrażenie że nie masz prawa jazdy,


@rekoj: no nie mam ale jezdze obok kierowcow i to oni nie potrafia obslugiwac
już widzę jak wyciągam telefon włączam aplikacje i ustawiam temperaturę gdy teraz robię to jednym pokrętłem XD


@rekoj: no ale to se mozesz ustawic jeszcze w domu przy sniadaniu, bedziesz mial juz dopasowana temperature juz zanim wsiadziesz.

pomysł ze smartfonem to kolejny idiotyczny pomysł jaki rzuciłes XD


@rekoj: mimo wszystko swiat zmierza w tym kierunku. Ja juz dawno porzucilem idiotyczna gotowke na rzecz platkosci smartfonem i nie moge sie doczekac
@GokuMK ale po co mam robić tyle nie potrzebnych rzeczy XD, to jest fajny dodatek i tylko tyle, bo jest to strasznie nie ergonomiczne, weź choćby obsługiwane tego w zimie przez grube rękawiczki, bo jakbyś jeździł to wiedział byś że kierownica w zimie strasznie #!$%@? XD, z drugiej strony właśnie przez ergonomię w land roverze są duże masywne przyciski które się wygodnie obsługuje przez rękawiczki a nie jakieś ekrany dla dzieci.

jak
wiedział byś że kierownica w zimie strasznie #!$%@? XD


@rekoj: jak ci sie auto nagrzeje za wczasu to nie #!$%@?. To rozwiazanie do nowoczesnych samochodow.

jak zgubić telefon to razem z przypisana karta XD


@rekoj: predzej zgubie portfel niz telefon. To moj zegarek wiec nigdzie nie ruszam sie bez niego.

tylko nie mów że przed odblokowaniem strzeże jakiś wzorek czy pin bo to jest akurat w androidzie śmiesznie proste do
z drugiej strony właśnie przez ergonomię w land roverze są duże masywne przyciski które się wygodnie obsługuje przez rękawiczki a nie jakieś ekrany dla dzieci.


@rekoj: kazdy ma inne potrzeby. Dlatego pewno beda takie rozwiazania i takie. Ja to rozumiem, ale niektorzy nie rozumieja ze sa osoby ktorym centralizacja sie podoba.
@GokuMK tak jak ktos wyzej napisal. Pojezdzisz to zobaczysz. Poczytaj poza tym np. Auto swiat i testy nowych samochodow. To nie sa janusze a i tak pisza ze za duzo dotykowych ekranow jest w nowych autach. Lepiej zmieniac temperature, glosnosc, swiatla, ustawienia zawieszenia pokretlem.
@defkor: bo te ekrany co obecnie sa to sa idiotyczne. W ogole bez sensu i oderwane od samochodu.
Jesli dotykowy ekran to tylko tam gdzie wszystko jest odpowiednio dostosowane.
Zgadzam sie ze proste przeniesie analogowych pokretel na ekran jest bez sensu.
osoby ktorym centralizacja sie podoba.


@GokuMK: Gdyby systemy były zdublowane tj. ekran i fizyczne przyciski, ludzie częściej korzystaliby z fizycznych bo szybciej i bez odkrywania wzroku od drogi

Jak słucham muzyki na Spotify to wolę podkręcić głośność bocznym przyciskiem na telefonie zamiast włączać ekran i ustawiać to na nim mimo że mogę
@GokuMK usunięcie tej blokady to jedno polecenie adb z usunięciem pewnego pliku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

ogrzewanie postojowe to żaden wynalazek tylko opcja premium w wielu samochodach, a w usa normalnie możesz odpalać silnik zdalnie bo nie mają idotycznego prawa że auto z odpalonym silnikiem nie może stać dłużej niż minute
Gdyby systemy były zdublowane tj. ekran i fizyczne przyciski, ludzie częściej korzystaliby z fizycznych bo szybciej i bez odkrywania wzroku od drogi


@Atreyu: bo to jest wlasnie ta zla droga projektowania.

usunięcie tej blokady to jedno polecenie adb z usunięciem pewnego pliku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@rekoj: dobre smartfony maja szyfrowanie a tu blokada juz g.. da.
A zwykla blokada? Adb to juz narzedzie eksperta a