Wpis z mikrobloga

Mirki.

2tyg temu zaczalem trening z bylym holenderskim komandosem. Koles ma ekskluzywna silownie i klub fitness, a sam spuszcza takim ##!$%@? jak ja ostry #!$%@?.

106,8 to byl wynik pierwszego wazenia.
Cel to ok 70kg do 1 stycznia, ktory on uważa za jak najbardziej realny. Osoby plusujace zawolam dokładnie 1 stycznia 2019 i pokaze efekty.

Zaznaczam, ze nie jest to tylko trening fizyczny ale tez psychologiczny...w sumie głównie psychologiczny.

Wiekszosc ludzi nie daje rady i szybko sie poddaje.

Ja nie moge...

A czemu?

Bo trening z nim bedzie kosztowal jakies 10tys euro...

Za wszystko placi moj szef, przyjaciel tego komandosa i nie chce slyszec zebym dolozyl nawet 1 centa...

Kyrwa.

Nie moge go zawiesc, a przede wszystkim nie moge zawiesc siebie, bo wiem ze nigdy sobie tego nie wybacze. Dostalem mega szanse w zyciu i jak to #!$%@?, to będę największym fiutem i przegrywem jakiego ziemia nosi. Wiec wolam #wykop na swiadka i zarazem ew. kata. Biczujcie mnie #!$%@?, zebym nie zawalil tego tematu.

Wygraną moją bedzie zycie jakiego zawsze chcialem, w sposób jaki zawsze chciałem.

Jesli osiagne cel, to w styczniu zrobie jakies ciekawe i atrakcyjne #rozdajo zwiazane w jakiś sposób z silownia, cwiczeniami, dietą lub innymi pokrewnymi tematami.

Tak na marginesie jeszcze dodam, ze po pierwszym treningu sie pozygalem, a po dzisiejszym wylecialo ze mnie tyle emocji, ze az ciezko bylo powstrzymac lzy.

Nie jestem jakims cipeuszem zyciowym ale ten trening to ostra miazga i #!$%@? się trochę cykam. Nie potrzebuję glaskania po glowce, potrzebuje kazdej motywacji, w kazdy sposob. Dlatego ryzykuje, ze zostane zlinczowany przez vikop jesli dam dupy.

Jesli ktos jest zainteresowany jak to wyglada, to moge założyć jakiś tag i opisywac cwiczenia, dietę, ew. efekty. Np. #numberone
Niech to bedzie taki swego rodzaju eksperyment, w ktorym ocenimy np. jak sie maja efekty i metody do ceny, jak poradzi sobie z tym moje zdrowie itp.

Pytania i sugestie mile widziane oczywiście.

Teraz ide #!$%@? banana.

Milego weekendu

#oswiadczenie #takmidopomozwykop
Pobierz urwis69 - Mirki. 

2tyg temu zaczalem trening z bylym holenderskim komandosem. Kole...
źródło: comment_RUI1TVJ1YqqPNUnESsf84AqtkjAYzb0u.jpg
  • 79
@urwis69 dajesz, jak #!$%@? to sama przyjade Ci #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)

przy okazji dasz jakies tipy, bo tez jestem #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Irie_: ty dziewczyno swietnie wygladasz, nie masz sie z czego odchudzac gluptasie ;]
T3 clen, eca joha i w 3 miesiące


@Estetykatopodstawa: tak ale ja tam chodze zeby we lbie zmienic cos, tabletki mi w tym nie pomoga. Ciezka praca tak. Zrozum moj cel. Mind set. Samo schudniecie bedzie swego rodzaju efektem ubocznym ;]

Takze, dzieki za rade ale zadnej chemii!