Wpis z mikrobloga

@Sajkoo:
Z tym celem nie do końca tak jest.
Ostatnio na starcie cel był 350pln, a jak się okazało, że w 30 minut został zaliczony to podnieśli do 700pln i po nim zniknęli
@sw-walenty:
Jutro pewnie coś odpalą ale jeśli ludzie będą rzucać jak opętani to znowu po godzinie nudnego siedzenia na dupie, wszystko się skończy...
@Sajkoo:
Wcale nie taka jednorazowa, kilka razy w ostatnim czasie tak podnosili.
Właśnie takie donejty niszczą całe uniwersum, bo nie dość, że przez nie cały cyrk szybko się kończy, to do tego najczęściej są on mdłej treści typu "wszystko będzie dobrze... nie kłóćcie się... jesteście spaniałymi ludźmi... itp."
@Sajkoo:
Jest pewnie jakas grupa bogatych widzow, dla ktorych to grosze. Jednak moj wrodzony pesymizm (plus lata czytania komentow na YT), mowi mi , ze ogromna wiekszosc tych hojnych widzow to:
1. Psychofani ktorzy przedawkowali Szkolna (glownie dzieci wydajace kieszonkowe)
2. Ludzie klocacy sie na YT z tymi, ktorzy krytykuja wysylanie pasozytom paczek i $. Pod wiekszoscia filmow Majora sa o to awantury i zawsze ktos mowi ze wysle im mnostwo
@Docent_nauk: czyli raczej nie intelektualiści. Ja rozumiem że jak ktoś ma dużo kasy to pomaga biedniejszym czy potrzebującym. No ale ani Konon ani Major z głodu nie umierają, potrafią wyrzucać paczki czy oddawać je dzieciom z domu dziecka (za co propsy, no ale niech nie kreują się na filantropów i nie oddają przeterminowanego żarcia). Każdy kto ma trochę oleju w głowie, wolałby pomóc komuś innemu.
@Molay:
No właśnie nie prowizja bo a) wartość na pasku jest ponoć po jej uwzględnieniu b) prowizje w T&D są groszowe (1-2%, poza smsami, od których faktycznie jest większa)
@Sajkoo:
No to na moje oko redaktor poza tą stówką, przytulił też za plecami Strusia, 30% z donejtów....

kto wie może zrodzi się kiedyś nowa afera...
@1TK11: a to nie jest tak że to czy wartość na pasku uwzględnia prowizję zależy od ustawień streamującego?
No mexyk do pewnego czasu też był wobec nich podobno uczciwy, a potem wiemy jak było.
@Docent_nauk:
Tak też to zrozumiałem, ale jednak 90% wysokich donejtów jest właśnie od "prawdziwych fanów".
No właśnie dziwi mnie, że ten mit "30% dla jutuby" tak powszechnie (nawet tutaj) funkcjonuje...
Jeżeli redaktor wmówił to Strusiowi, Knurowi i udałoby się ich co do tego uświadomić to mogłaby wybuchnąć piękna afera ze spier*oleniem ze stanowiska włącznie...