Wpis z mikrobloga

#cs16 #gry #zombiemod #kiedystobylo #nostalgia ehhhh kwii kiedyś to było, bany za longjumpy do kampy, bind "p" setlaser i bugowanie w powietrzu. I to blokowanie do kampy xD Najbardziej nienawidziłem swarm mode bo jako świeżak często ginąłem a potem czekaj 3 minuty aż typek co ma double jumpa i vipa zejdzie z niedostępnej kampy xD
Niestety czasem zdarzało się kolesiostwo tzn - typ zamienia się w zombie, czeka i nie bija humana obok siebie. Jak ginąłeś to brał anitodum _(ツ)_/¯ vid rel z jednego trybu na zombie modzie - assasin mode, jakie to było straszne xD Nagle ciemno i słyszysz tylko jak assasin 3k hp szatkuje ludzi bo nie miał odrzutu i zapierdzielał szybciej niż Kubica xD
A tak wgl co się stało z serwerami #csgo Zombie Mod Exp? W cs 1.6 to było dużo serwerów z expieniem a na csgo to jakoś znaleźć nie mogę, same serwery z infinite ammo i gravitką ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pozdrawiam także serdecznie graczy cs-fifka, ten serwer na zawsze w moim serduszku ()
Kokodżambo też pozdrawiam za zbanowanie mojego brata za haksy (których nie miał) xD Przysięgam że nie mogliśmy znaleźć tych ssów, prawdopodobnie wina nonsteam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
defaulttt - #cs16 #gry #zombiemod #kiedystobylo #nostalgia ehhhh kwii kiedyś to było,...
  • 5
@defaulttt: kurła, ja to pamiętam jeszcze jak zombie mod w 1.6 raczkował jeszcze. Pierwszy na jakim grałem to było chyba 1.x albo 2.0.
Jedyne czym to się różniło od normalnej(ffa) rozgrywki to:
-całkowita ciemność, bez latarki miałeś całkowicie czarny ekran(baterie w latarce szybko padały)
-terro(zombie) tylko kosa i noktowizor(żadnych bomb zarażających, longjumpów, grwaitacji, etc.) i 2k, albo 3k hp
-zmiana modelu terro na zombie
-mapy zm

W porównaniu do późniejszych wersji
@defaulttt: ja na rzeźnia.eu sporo grałem na zombie modzie, ammopacki, klasy zombiaków (tank, faraon który mógł przyciągać, dżokej podskakujący drugi raz w powietrzu, sprinter i jeszcze kilka innych), ile to się czasu spędziło. szkoda, że nie ma niczego takiego w cs go, lepsza grafika ale taki sam tryb to by było coś fajnego. niestety nie wiem czemu nikt się za to nie chce zabrać. serwery społeczności pewnie są mniej oblegane aniżeli