Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jakoś parę dni temu oglądałem film a córka (lvl 7) nie chciała iść spać więc dogorywała w salonie na pościelonej kanapie (tak, śpię w salonie bo #bezsennosc here)...

No i tym śmierdzącym #lewactwo filmie od #netflix pojawił się motyw pary homoseksualistów. Dwóch mężczyzn, pokłócili się. Ich uczucie i związek są zagrożone. Nagle moja córa zerkając na film jednym okiem:

Dlaczego oni się pokłócili, chcę żeby byli szczęśliwi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zapytałem ją podchwytliwie, czy nie dziwi ją to, że to dwaj panowie, na co odpowiedziała dość rezolutnie

...ale oni się kochają

Czuję, że robię dobrze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#lgbt #tolerancja #homoseksualizm #gender #dzieci #wychowanie #rodzina
    Dorzucam jeszcze #bekaznarodowcow #bekazpisu #bekazkorwina żebyście zwrócili uwagę, że można dziecko wychować dobrze.
    pokaż całość

odpowiedzi (169)

Jako że pod moim ostatnim postem p0lkom odpierdolilo gdy powiedziałam im smutna prawdę o ich wyglądzie i o tym czego pragną mężczyzni to dziś postanowiłam wam znowu przypomnieć, że można być zdrowym i szczupłym.

Zdrowa i atrakcyjna kobieta nie ma zwisającego brzucha czy celulitu.

Większość z was pewnie powie że pani na zdjęciu to anorektyczka, ale nie widać jej żeber, ma niski bodyfat i widać zarysy mięśni, to jest idealna sylwetka dla kobiety.
    Zdrowa, dobrze zbudowana,filigranowa i przede wszystkim urocza. Przy takiej kobiecie mężczyzna będzie mógł czuć się męsko a nie jak obok takiego babochlopa p0lki z bodyfatem 30%

I zawistne różowe darujcie sobie pieprzenie o tym że to anoreksja.

#p0lka #rozowepaski #bekazpodludzi #nsfw
    pokaż całość

odpowiedzi (127)

• odpowiedzi (153)