•  

#ekstraklasa
    kolejne zwycięstwo Piasta, i jak na razie miałem dobrą myśl co do pracy Fornalika oby dalej to trwało solidny trener na takim poziomie szkoda że nie dałby rady w znacznie lepszej drużynie z większymi możliwościami

•  

@DonFurajkresko Fornalik to bardzo dobry trener na ekstraklase, niby wydaje się być skrojony na zespoły walczące o utrzymanie lub pierwszą ósemke. Stara się wprowadzać młodszych graczy do 1 zespołu (nie jestem do końca pewien jak jest w piaście ale w ruchu to było widać), ciekawe jak poukładał by zespół walczący co roku o mistrzostwo.

•  

@AtencyjnaZielonka: Fornalik mógłby mieć problem z gwiazdami lecz trudno to przewidzieć bo przeważnie tworzył zawodników, którzy stawali się czołowymi graczami ligi bądź klubu, a poza tym dużą plamą jest to że nie najlepiej mu poszło z reprezentacją ale według mnie to był za duży kaliber trochę za szybko dostał taką szanse . Fornalik świetnie sobie radzi z zawodnikami mającymi potencjał ale potrafi też odbudować piłkarzy lekko wypalonych jak kuświk , piech , niedzielan , sadlok i jeszcze wielu by się znalazło, do dzisiaj w klubach ekstraklasy grają piłkarze fornalika aktualnie najwięcej chyba w Zagłebiu . Jeszcze zapomniiałem wspomnieć o grodzickim u fornalika tak dobrze wyglądał że nawet zawalczył o transfer do śląska a tam wiadomo słabo poszło

•  

@AtencyjnaZielonka: no i zapomniałbym o takim Malinowskim, dzięki fornalikowi stał się najlepszym zawodnikiem w Ruchu swojego czasu, liderem w szatni i pasował wyśmienicie do klubu po jego odejściu brakowało takiego lidera w obronie

•  

@DonFurajkresko stuprocentowa racja, ale możemy tak sobie gdybać a pewnie się mie dowiemy póki co narazie jak Fornalik poradził by sobie w Lechu, Legii, Lechii, Jadze bo wygląda na to że z piastem awansuje do górnej ósemki lub powtórzy wyczyn Latala. Za 2,3 lata być może znów będzie bez klubu wtedy możemy powrócić do dyskusji :)

•  

@AtencyjnaZielonka muszę się przyjrzeć konkretniej grze piasta pod wodzą Fornalika bo u niego jak trenował ruch to nie które mecze wyglądały na zasadzie pogramy jakoś będzie a treningi taktyczne raczej w stylu "dobra chłopaki łapcie piłkę i bawcie się " brak ładu i składu ale z drugiej strony w ruchu wypłaty ciągłe nie na czas albo wcale i bardzo długo to trwało nie tylko jeden sezon (swoją drogą zarząd zniszczył ten klub) więc pewnie stąd te braki co mógł trener zrobić, powiedzieć jak zachęcić w takiej sytuacji . Teraz ma stabilny klub więc wielki test, liczę ze powalczą o strefę medalowa i puchary