Wpis z mikrobloga

@CichySzelestOka Nie no bez przesady jeszcze nie jest p4p #2.
Z Cejudo wygra ale w swojej kategorii ma rachunki do wyrównania z Cruzem, rośnie w siłę Marlon Moraes, wierzę że Jimmy Rivera zaraz wróci do walki o pas. Dillashaw ma jeszcze kilka walk przed sobą do bycia top 3 w rankingu p4p
@Dzimi22: ranking p4p z przed gali:
1 Daniel Cormier - jedynie DC jest na dobrym miejscu ;)
2 Demetrious Johnson - ten co właśnie przegrał?
3 Conor McGregor - ten co nie walczy od 2 lat?
3 Max Holloway - ten który wypadł 2 razy z powodu cięcia wagi bądź urazu którego jeszcze nie zdiagnozowali?
5 Georges St-Pierre - ten który wrócił po kilku latach żeby wygrać jedną walkę?
6 TJ
@Dzimi22 czyli równie dobrze można tam Caina posadzić bo przecież dobry i ma kontuzje..
Ogólnie nie będe mowil ze ktos z kategorii x jest lepszy od kogos w kategorii y, bo to takie gdybanie..ale ifc powinno promować aktywność zawodników, a większość z nich jezt nie aktywna, brakuje jeszcze Johnsa i Caina do kolekcji
@CichySzelestOka No ale jest różnica między Hollowayem a Cainem, nie przesadzaj. Holloway walczył dwa razy w zeszłym roku i nie unika walk, moim zdaniem nie zasługuje na spadek.
Jaki Johns? W sensie Jon Jones?
A jak wygląda ogólnie Twoj ranking p4p? W sensie wszechczasow?
@CichySzelestOka: no nie każdy, Aldo ma dobra szczękę, Overeem jest dla mnie mega kotem a tez szklanka.

Byłem za Codym, walka z Cruzem była mega dobra ale niestety No Love to głównie kombinacje bokserskie + mega cardio i niestety według mnie szklana szczeka