Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (17)

Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z komentarzy z Facebooka i YT, na których tzw. patrioci nawoływali do mordowania homoseksualistów, wyrażali tęsknotę za Adolfem Hitlerem, proponowali ponowne uruchomienie obozów zagłady itp. [przykład]

Pamiętajcie, że publiczne nawoływanie do zbrodni, a także propagowanie ustroju nazistowskiego jest przestępstwem, a każdy kto się o takim przestępstwie dowie, ma społeczny obowiązek powiadomić policję lub prokuraturę.

Ja swój obowiązek dziś wypełniłem. Kilku tzw. patriotów będzie miało wycieczkę do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze. Ciekawe jak będą się tłumaczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

#wykop #lublin #lgbt #marszrownosci #prokuratura #4konserwy #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (137)

Mam pewien problem. Pracuję w takim typowym warszawskim korpo.
    Mamy w naszym dziale nową koleżankę, dziewczyna bardzo miła i rozmowna.
    Jest tylko jeden problem, podczas przerwy na lunch, jadła przyniesionego przez siebie kurczaka z ryżem.
    Kierowniczka bardzo krzywo patrzy na osoby jedzące mięso i często utrudnia im życie.

I tu się zastanawiam, czy ostrzec koleżankę, bo jest nowa, czy dyskretnie podpierdolić i sobie zapunktować, bo w sumie korpo i umiesz liczyć, licz na siebie. Jak sądzicie mireczki?

#pracbaza #praca #korposwiat
    pokaż całość

odpowiedzi (69)