Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki zainteresowane ciągiem dalszym historii ze współlokatorką.
    Powiem tak. Nie będę nawet pisał co odjebała bo by mi nikt nie uwierzył. Sam nie mogę w to uwierzyć że zamiast dołożyć się 20 zł miesięcznie do neta to wolała postawić na swoim i zrobić coś takiego. Załączam zdjęcie które udało mi się ukradkiem zrobić...
    Bez komentarza

edit dla tych co nie ogarniają; koleżanka żeby tylko postawić na sobie wolała kupić jakiś używany stary laptop i modem do internetu mobilnego i teraz będzie płacić 2x tyle za gorszy net, na gównolapku i pewnie jeszcze z limitami transferu zamiast kulturalnie dołożyć się 2 dyszki do światłowodu xD
    #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (292)

Zdjęcia ludzi próbujących zrobić zdjęcie lustra, które chcą sprzedać to moja nowa ulubiona rzecz

#heheszki #olx #januszebiznesu

odpowiedzi (78)

Cześć mireczki

Mój znajomy z Chin poprosił mnie o pomoc w promowaniu jego nowego sklepu na #aliexpress. Zaproponowałem mu zorganizowanie małego #rozdajo na wykopie, żeby dotrzeć do większej publiczności ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tutaj link do sklepu: https://www.aliexpress.com/store/4413194 a przedmiotem #rozdajo będzie dowolny produkt w nim dostępny (wygrany wybiera) oraz przesyłka. Jak widzicie, kolega sprzedaje tam głównie case do różnych modeli #telefony #smartfon .

Ponadto, specjalnie dla mirków przygotowaliśmy zniżkę ( #promocje ). Z kodem #tylkomirko dostaniecie 30% zniżki na produkty kosztujące $7,99 oraz 10% na resztę asortymentu. Kod wpisujemy w wiadomości do sprzedającego w czasie składania zamówienia, następnie NIE płacimy za nie i czekamy aż sprzedający dostosuje cenę.

pokaż spoiler potem już płacimy :P

Jeśli ktoś ma specjalne zamówienie (coś czego nie ma w sklepie), możecie napisać do sprzedającego przez aliexpress, powiedział że postara się znaleźć. Ale to już poza rozdajo. Jeśli macie jakieś sugestie, jakie akcesoria do telefonów powinny się znaleźć tym sklepie, to chętnie przekażę koledze.

Losowanie przez mirkorandom, jutro (19.08.2018) o 23:00 czasu polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Psst, nie zapomnijcie o #cashback jakbyście coś zamawiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (44)