Wpis z mikrobloga

Mirki od #remontujzwykopem
Czy tak ułożona płytka jest w normie? Czy tak powinno być? Znalazłem parę takich rzeczy w łazience. Mam niedługo zapłacić za resztę pracy

Niektóre płytki mają tak że na dole jest cienka figa a na gorze dwa razy grubsza.

Kolejna sprawa jest taka że niektóre płytki delikatnie wystają ponad płaszczyznę ściany i czuć to pod rekami

Kolejna sprawa to ceramiczna "listwa przypodłogowa" która została obtluczona i dziurę zakryto silikonem.

Na plytkach od walkina zbiera się woda po ich bokach plus na jednej płytce robi się kałuża. Warstwa tej wody jest płytka ale nie spływa.

Czy ja mam się czego czepiać?
H.....r - Mirki od #remontujzwykopem
Czy tak ułożona płytka jest w normie? Czy tak po...

źródło: comment_L3B3cDKSfVsVlkDJEoyrcvSXAcwslMnE.jpg

Pobierz
  • 47
@Holenderski_Ser: a płytki jakiej klasy? Sprawdzałeś czy równe rozmiarami, czy nie banany? Mam kumpla glazurnika, jak czasami pokazuje mi jakie ludzie kupią płytki to ręce opadają. Tylko on na samym początku mówi inwestorom, że kupili szrot i niech cudów nie oczekują. Robi już w tym ponad 10 lat i czasami przebiera co lepsze. Możliwe, że tu majster nie przypalił różnicy w płytkach. I pewnie nierówne fugi to wynik różnicy w rozmiarach