Wpis z mikrobloga

Miałem wczoraj możliwość obserwowania pewnej ciekawej sytuacji. Do mojego zespołu dołączył #rozowypasek i dwóch kolesi. Nie znają się. Jeden z kolesi to spoko miereczek. Kumaty, głowa na karku, wie co ma robić, ale spokojny i cichy. Troszkę nieśmiały. Drugi to typ dupka, przekonanego o swojej zajebistości, leniwy #!$%@?, playboy nic sobą nie reprezentujący i robiący wszystko na #!$%@?. Sytuacja wyglądała tak, że #rozowypasek pracował najpierw z mireczkiem. Mireczek coś tam zagadywał, ale #rozowypasek był kompletnie pasywny. Widać było, że trzyma dystans.

Po przerwie #rozowypasek miał pracować z pustym dupkiem. Z niedowierzaniem przyglądałem się, jak bardzo czekała na możliwość pracy z typem. Wręcz sama zaczęła zagadywać do niego, gdy tylko skończyła się przerwa i rozpoczęli pracę. Zupełnie inne podejście.

Zgadnijcie z kim się umówiła na koniec dnia? Czułem zażenowanie widząc tak skrajne zachowanie #rozowego, tym bardziej, że obu kolesi było w podobnym levelu jeśli chodzi o wygląd. To, jak #karyna reagowała, było tylko i wyłącznie oparte na pozorach jakie stwarzał dupek vs lekka nieśmiałość i stabilność u miereczka.

Od dzisiaj gardzę tego typu karynami jeszcze bardziej, a gdy będę słyszał tępe opowieści o tym, jak są krzywdzone przez 'mężczyzn' którzy okazali się dupkami, będę gardził jeszcze bardziej i śmiał się w twarz xD

Tępe cipy bez rozumu i godności. Wybierają kretynów, których jedynym atutem jest dobra bajera (oczywiście nic nie ma pokrycia), a gardzą pożądnymi gościami, którzy coś sobą reprezentują, ale nie są przebojowi.

Gińcie z takimi burakami, wy tępe #rozowe dzidy xD
  • 2