Wpis z mikrobloga

Mam do sprzedania 50 kolb stożkowych (tzw. Erlenmeyera) o pojemności 250 ml, z wąską szyją, produkcji czeskiej, wysokiej jakości szkło borokrzemowe Simax. Kolby dokładnie takie jak tutaj: https://allegro.pl/kolba-stozkowa-250-ml-waska-szyja-simax-i7459150755.html, tylko że u mnie połowę taniej. :D
Wykorzystałem je na swoim weselu do podawania kolorowych drinków - można wrzucić do środka suchy lód i jest niezły bajer. Naprawdę fajna sprawa - zrobiło furorę i każdy takiego drina chciał walnąć. :) Tak więc fajna opcja na wesele, imprezę, czy coś. Wszystkie kolby użyte tylko raz, potem umyte w zmywarce, teraz są ewentualnie tylko lekko zakurzone. Są pakowane w kartony po 10 szt. Można oczywiście użyć do celów chemicznych jak ktoś chce. ;)
Cena przy zakupie 1 sztuki: 5 zł, jak ktoś weźmie wszystkie to 4 zł/szt. Odbiór osobisty we Wrocławiu w okolicach PWr. Cena nowych na allegro to 9,50 zł/szt + wysyłka.
#wroclaw #sprzedam #gielda
Pobierz aikonek - Mam do sprzedania 50 kolb stożkowych (tzw. Erlenmeyera) o pojemności 250 ml...
źródło: comment_YLNv4ZmbeTe8qcRGaazdyZcj5olh8Lo4.jpg
  • 3