Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki

Chciałbym sobie kupić soundbar do telewizora. Próbowałem zajrzeć do Internetów by zobaczyć co tam polecają, ale dzisiejsi dziennikarze/recenzenci są tak sprzedani, że jakby mieli powiedzieć zaprzeproszeniem, że jak się nasra na ten soundbar i z niego zje to będzie smakować jak naleśnik - to tak by to powiedzieli... Stąd ogromna prośba do Was byście poświecili 5 minut....

Posiadam pokój (rysunek poniżej) koło 19m2, telewizor 40' Samsung, chciałbym aby soundbar działał z PS4 i TV, jeszcze bardziej bym chciał aby włączał się automatycznie z TV, abym nie musiał wyciągać szóstego pilota niezależnie czy gram na PS czy jak oglądam sobie reklamy w przerwie filmu (myślałem o tej belce + subwoofer)

Nie jestem audiofilem więc chciałbym wydać do 1000zł-1500zł jeśli się nie da, to dam więcej.

Nie musi to być coś co wyszło w tym roku, poczytałem trochę o Samsung HW-K360, że ponoć ma sens za niewielkie pieniądze, ale czy oby te sprzedajne szuje mnie nie oszukujo?

#soundbar #audio #tv #audiofile #kiciochpyta
Nee17 - Mirki, Mirabelki

Chciałbym sobie kupić soundbar do telewizora. Próbowałem ...

źródło: comment_sIhTAbAerLlBoGlzIU454BkeKVGRbsNA.jpg

Pobierz
  • 5
@Nee17: a może masz miejsce i budżet na prawilny amplituner? Ampli zapewni Ci audio ze wszystkimi niezbędnymi codecami (True HD), a w przyszłości możesz go sobie rozbudować np. o Blu-Ray'a.

BTW: boki nie są w skali, ARGGGGH... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ozyrus: ysp-2700 to burżujstwo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Nee17: sam mam yas-306, lekko przekracza budzet i nie wlacza sie automatycznie, ale musiccast jest super ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak chcesz ładny surround to raz ze z soundbara ciezko a dwa z w takim ukladzie już zupełnie - bazuje na odbiciach od ścian.
Inny model od yamahy w budżecie to yas-107 - virtual