Wpis z mikrobloga

Kiedyś już to pokazywałem ale ciągle coś się zmienia.

Podkreślam tam jest duża rozdzielczość (5760x3420) więc polecam ZOOOMOwać jak się tylko da by zobaczyć coś ciekawego.

https://imgur.com/7L46xRZ

Oto miasto które zbudowane i rozwinięte w całości przeze mnie. Tej "wyspy" nie było a linia na mostach prowadziła z zachodu na wschód. Teraz są węzły, kopalnie, linia wewnątrz miasta, ważna stacja oraz inne cuda okoliczne. Można w kilku kierunkach wyjechać pociągiem z miasta w tym linia towarowa niezależna od normalnej.

Jedyne co to musiałem jedną kopalnie ciężarówkami pobudzić by więcej węgla produkowała bo mi się pociągi korkowały na głównej stacji. Ostatnio też estetyczne poprawki były na węźle, dodanie jednego peronu na stacji Głównej oraz zintegrowanie węglowej i pasażerskiej części na stacji Miasto Zachód dzięki czemu więcej miejsca na rozwój miasta.

#openttd #gry
sylwke3100 - Kiedyś już to pokazywałem ale ciągle coś się zmienia. 

Podkreślam tam...

źródło: comment_IGwleG0Qo2shJUjciwOzI9LTOiaxXdd7.jpg

Pobierz
  • 7
@sylwke3100: @TYMB4Rk007: Zasadniczo tak, macie racje. Wiem. Mówię - sam grywałem w takie rzeczy godzinami. Jakoś mi dziś żal czasu, który mogę poświęcić np. na łażenie po górach, czy czytanie książek. Z drugiej strony - jakiś czas jednak marnuję też na mirko. ;-)
Jakoś mi dziś żal czasu, który mogę poświęcić np. na łażenie po górach, czy czytanie książek


@motaboy: No i widzisz w zasadzie marnujesz czas na co innego. Poza tym nikt nie mówi że poza tą grą niczego innego nie robie. Wręcz przeciwnie. Gra jest tylko dodatkiem do całego dnia innych mniej lub bardziej ciekawych rzeczy.