Wpis z mikrobloga

Pytanko do geodetów i wykopowych fachowców. Czy można wykonać mapę z naniesioną inwentaryzacją powykonawczą garażu (jeszcze nie zbudowanego) i przyłącza elektroenergetycznego(to już wykonane) do tegoż garażu w ramach jednej inwentaryzacji? Zapytacie pewnie, dlaczego najpierw wkopałem przewód a nie skończyłem garażu?:) Otóż garaż chcę budować sam i czekam aż się nieco ochłodzi, a przewód musiałem wkopać bo teren przez który przechodzi, należał do miasta i musiałem go (teren) wydzierżawić na jakiś okres aby tą inwestycję wykonać. Pytanie może głupie i zakładam że jest to możliwe, chciałem się jednak upewnić( ͡° ͜ʖ ͡°) #geodezja
  • 8
@Techniq: Trochę nie jasno napisałem. Położyłem przewód i chciałem zrobić inwentaryzację tylko tego przewodu, ale ktoś mnie uświadomił, że na garaż jak juz powstanie też będę musiał robić inwentaryzację. Czy można więc zinwentaryzować garaż (po wybudowaniu) i przyłącze jako całość, w ramach jednego zlecenia i w jednej cenie?
@lubiem_piwo: Możesz inwentaryzować co tylko chcesz (i co masz już zbudowane, bo niezbudowanych rzeczy żaden geodeta Ci nie pomierzy). Moim zdaniem lepiej zrobić inwentaryzację całości bo taniej wyjdzie po prostu. Geodeta pomierzy Ci garaż oraz kabel za jednym zamachem.