Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest tu jakiś poczciwy Mirek na emigracji w UK albo Irlandii, który mógłby mi polecić jakąś sprawdzoną pracę? Mam 18 lat i chciałbym tam pojechać przynajmniej na rok, ale boję się wyruszyć w ciemno. Chodzi mi o pracę typu na budowie, na magazynie, czy cokolwiek w tym stylu tzn. coś co nie wymaga kwalifikacji, doświadczenia, dużej siły fizycznej, ani płynnego mówienia po angielsku (maturę rozszerzoną zdałem na 80% więc coś tam niby umiem, ale nie jestem w ogóle wyćwiczony z używaniem go w praktyce).
#emigracja #uk #wielkabrytania #anglia #szkocja #walia #irlandiapolnocna #irlandia #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 10
jak nie boisz się pracy fizycznej to idź na budowę jako pomocnik - te 80 powinieneś dostać na start. Po kilku miesiącach ogarnij czy ci to pasuje czy nie, wybierz konkretną specjalizację - w 3 lata zostaniesz tym kim zechcesz elektrykiem, hydraulikiem, murarzem i będziesz zarabiał ~50k GBP/rocznie #!$%@?ąc się w angielskiej firmie.