Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ex (zerwała po 5 latach związku, 2 latach narzeczeństwa) odpier*** na Instagramie i Facebooku. Rozstaliśmy się w niezłych relacjach (uszanowałem jej decyzję), a tydzień po wrzuca zdjęcia w bikini, z klubu z nowymi "kolegami", selfie w lustrze, którymi zawsze gardziła – tak jak kobietami typu attention whore. Tak się zmieniła? Odreagowuje? Chce mi coś udowodnić? Pomijam, że ja zdycham psychicznie, a ona wygląda na zachwyconą.

#zwiazki #rozstanie #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest teatr, ty jesteś celem tych zdjęć. Masz się czuć #!$%@?.

Najczęściej jest tak, że dziewczyny potrafią skończyć związek z nieznanych nawet sobie powodów. Szuka usprawiedliwienia takiego kroku poprzez pokazywanie swojej atrakcyjności ("Mogę mieć każdego") i psychicznym gnojeniu Ciebie po rozstaniu ("Źle go traktowałam, dlatego zerwałam")

Przez coś podobnego przechodziłem. Nagle dziewczyna się ode mnie odwróciła i zaczęła mnie traktować jak śmiecia, ale jako że nikt nie może mnie
@AnonimoweMirkoWyznania: Cumplu przestan z nia utrzymywac kontakt. Wywal z fejsow, insta i innych i nie ogladaj jej zdjec. Bylo minelo. Odpocznij chwile, zajmij sie jakims hobby. Jak w miare dojdziesz do siebie to uderzaj na miasto cos bziknac, nic tak nie pozwala zapomniec o starej cipce jak nowa cipka.
I zebys mi sie nie pakowal w staly zwiazek z pierwsza nowopoznana dupeczka, ktora bedzie dla Ciebie mila.
Wszystkiego dobrego
OP: Dziękuję wszystkim, mimo że minęło już trochę czasu, ciągle ją kocham i nie mogę przestać o niej myśleć. Zrobiłem parę nowych rzeczy, mam nowe hobby, siłownia, zacząłem podróżować, ale bez niej jakoś brakuje w tym sensu... Wiem, że nie mogę uzależniać swojego szczęścia od tej osoby. Ale tak już jest, że nie daje rady "let go".

@kwasnydeszcz: @DulGukat: @demagog: @Pooodi: @gosialke:

Ten komentarz został dodany