Wpis z mikrobloga

Wyzwanie dowakacyjne 13.07- 26.08.2018

...::: DZIEŃ 26 :::..

Tak jak przypuszczałem- trening dobry na wszystko, progresja ciężaru była i czuć było już różnicę w jakości treningu- oczywiście na plus. Jestem z siebie mega dumny, bo się nie złamałem- nie zjadlem slodyczy. Dzis przechodząc obok automatu w pracy z batonikami tylko się uśmiechnąłem do siebie w duchu i dałem sobie sam tzw. OKEJKĘ i pochwałę, więc #chwalesie
Planka nadrobiłem.
Czytanie książki nadrobiłem.
Reklamy nadrobiłem

Dziś rozciąganie z rana +plank (choć zaplanowana była przerwa, jednak ze względu na przerwę w niedzielę dziś robiłem normalnie. Czas to 3min 45s
Łóżko zaścielone, suple wzięte (prócz OMEGA 3, ale wezmę po przyjściu z pracy).
Reszta z tych możliwych zaliczona.

Czyli Poniedziałek na 10 możliwych zadań wykonałem 10 (z opóźnieniem, bo zamiast rano zrobiłem po południu, aczkolwiek zrobione tego samego dnia, czyli dałem sobie czas na poprawę swojego zachowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Dziś wtorek- nowe wyzwania, nowy dzień- dalej do przodu. Jestem na mega pozytywnej energii. Tak o, bo czemu mam nie być? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do wszystkich z tagu #przegryw proponuje zrobić sobie własne zasady i codziennie starać się je przestrzegać. Na mnie działa to świetnie i uważam, że wielu z was to może bardzo pomóc z tego przegrywu wyjść.
---------------------------------------------------------------------------
Dodawane w każdym wpisie (nie trzeba czytać)

ZASADY:
1. Rano po obudzeniu 5 min czytanie książki.
2. Codziennie z rana plank +5s+ reklamy futurenet
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Codziennie wieczorem książka przed snem.
5. Min 3x aktywnosc fizyczna.
6. Przestrzeganie fit6
7. Zażywanie supli.
8. Zero alkoholu.
9. Rano po obudzeniu szklanka wody.
10. Rano rozciąganie w czasie czytania po wykonanym planku.

Tło motywacyjne:
Przytyłem nieco, lubię widzieć swoje mięśnie brzucha :)
Chcę lepiej wyglądać, lepiej się czuć. Czas do wyjazdu na wakacje wydaje się idealny, choć to tylko miesiąc, ale myślę, że wprowadzę sobie po prostu odpowiednie nawyki i to już zostanie.
Mam problemy z motywacją, więc próbuję różnych sposobów na poprawę swojego życia.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać razem z fotkami przed i po.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

Wołam @heavybreathing
#zysrobiforme #gzresrobiforme #motywacja #detoks #silownia #samodoskonalenie #wyzwanie #fit6 #plank #wyzwanie #wyzwanieplank
  • 4
@czillaut: z obserwacji 2,5$ dziennie to jakies 75$ miesięcznie, które cały czas reinwestuje (aktualnie mam, 6 paczek po 50$). Tak szczerze to dokladnie nie sprawdzam, bo czasami zdarza mi sie zapomniec kliknąć i wtedy kasa się nie nalicza. Dodałem sobie przypomnienie do kalendarza, to sprawdzę jutro i podam dokładną wartość dobową.