Wpis z mikrobloga

Jakiego jedzenia brakuje Wam w kurortach, przy kąpieliskach i generalnie w miejscach w których króluje słabej jakości fast food i usmażony ziemniak za 5zł?
Myślę nad tym, czy jest szansa dla bardziej ambitnych inwestycji? Czy zostać przy fast foodach i postawić na specjalizację (frytki belgijskie/zapiekanki/coś innego tylko nie burgery ;) )
Takie tam badanie rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gastronomia #gotujzwykopem #jedzenie #kiciochpyta
  • 16
@chixi: czegoś co nie jest smażone w głębokiej fryturze lub zwęglone, lub nie jest zawalone toną bułek i innych mącznych zapychaczy + dobrej jakości jedzenia zarówno bezglutenowego jak i (semi)wege (bo mięsnych jest już w #!$%@?).
@chixi: Tak serio to brakuje mi nad morzem ryb i owoców morza. Jak wybieram się nad morze to chciałbym coś z tego morza coś zjeść. Przy okazji nie chcę się obżerać w upał, więc zjadłbym coś lekkiego i bez siadania. Fakt że Bałtyk nie jest zbyt urodzajny, ale klimat nadmorski to klimat nadmorski i w tych czasach nie problem o fajne ryby i owoce morze, które pasują idealnie do upału i
@Mirkosoft: mieliśmy jedne takie wczasy, gdzie stołowaliśmy się poza domem. Najlepszy był rekin, cholernie drogi, więc się skusiłam, ale do tej pory wątpię czy to na pewno był rekin, zresztą takiego padła jeszcze nie jadłam. Gdzie nie poszliśmy tam totalne najpodlejsze gówno, nigdy więcej. Teraz mamy kolejny raz nocleg z dwoma posiłkami, a jak mamy ochotę to szukamy po lokalnych knajpach jedzenia niekoniecznie z rybą.
@chixi: Zgodzę się ze @spoxman, brakuje kuchni meksykańskiej i tex-mexu. Nie ma tacos, nie ma burrito, quasedilli i meksykańskiej zupy z kurczakiem i kukurydzą.
Nie ma nawet głupiej tortilli pszennej do której można wybrać sobie farsz i dostać pyszne zawiniątko.

Wybacz pytanie, ale pracujesz w fast foodzie? Twoje wpisy z gotowania domowego bardziej przypominają niezłą restaurację.
@panparowkazbiedronki dobrze zrobione faktycznie są ekstra
@Horsebeateriusz opatentuj to xD
@matra semi wege?
@Samol94 no mi z kebabami bardzo nie po drodze. Chociaż gdyby tak robić swoje mięso to może może
@JahMuffin a to akurat chyba dobrze
@Mirkosoft wydaje mi się ze tam przepisy dot higieny są bardziej liberalne. U nas jeśli chcesz cokolwiek przygotowywać sam to musisz wynająć kuchnię a w takiej budzie tylko to ostatecznie przetwarzać, całość robi się droższa