Wpis z mikrobloga

Szitcoiniarze są wyśmiewani ostatnio że już nigdy nie odrobią strat


@Raccooncad1: Czemu wy sobie dopowiadanie ciągle jakieś głupoty? To jakiś rodzaj ułomności? Problemy czytania prostych zdań ze zrozumieniem?
Za każdym razem jak się shiciarz odezwie to mi ręce opadają, bo się okazuje że mówisz coś do niego a on rozumie coś zupełnie innego, po swojemu. Jakakolwiek dialog traci sens.

Pewnie masz mnie na myśli pisząc że ostatnio są wyśmiewani...

Kiedy ja
@Raccooncad1: Zaraz Bitcoin rozerwie odbyty sziciarzom. Szity zdychają w każdym scenariuszu, tylko ulica jeszcze nie chce w to wierzyć. Na Twitterze serwowane są w każdym sosie scenariusze wzrostów na szitkojnach. Tłum krzyczy: Moon! Moon! i nie zauważa, że na imprezie nie ma już wódki.
@Manah ty też jesteś ulicą. Uważasz się za kogoś lepszego bo jesteś kolejnym już ynwestorem bitkojnowym. Bronisz twojego BTC, bo zainwestowałeś w niego całą rentę i boisz się, że nie będziesz mieć co jeść za pare tygodni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale nie wypowiadaj się na temat altów jeśli nie masz o nich pojęcia.


@fluxy: Ja się nimi nie interesuję jakoś specjalnie ale tu zazwyczaj podczas rozmów z ich fanatykami wychodzi że wiem o nich więcej... Sam się ciągle dziwię, bo myślałem że jak ktoś siedzi w jakimś shicie i w niego wierzy, to zna ten projekt. W końcu wypada poznać w co się inwestuje.Ostatnio np. się okazało że większość inwestorów ioty
Zaraz Bitcoin rozerwie odbyty sziciarzom. Szity zdychają w każdym scenariuszu, tylko ulica jeszcze nie chce w to wierzyć.


@Manah: Ale ci shiciarze nie uczą się. Oni się #!$%@?ą w jakimś shicie i po nim znajdują kolejny. Ten jest inny, lepszy z nim będzie inaczej. Ostatnio w rozmowie z @plaisant doszliśmy do wspólnych, ciekawych wniosków...
https://www.wykop.pl/wpis/34133623/jakby-tak-wrzucic-1k-zl-na-jakiegos-shitcoina-z-ma/
cyberpunkbtc - > Zaraz Bitcoin rozerwie odbyty sziciarzom. Szity zdychają w każdym sc...

źródło: comment_cSenDotlkoB44jheFEVA2pnAX3iURKUN.jpg

Pobierz
@wooojtassss: A co ma ilość shitów do decentralizacji? Wychodzi że ty nie rozumiesz kompletnie znaczenia tego pojęcia. Nie wiesz dlaczego decentralizacja jest istotna. Jak niby wiele shitów wpływa na poprawę decentralizacji? ;)
No i #!$%@? o tym mówię. Jak tylko się odezwiecie to masa absurdów wychodzi. Z wami nie ma sensu rozmawiać.
jak to nie? w takim razie wymień jakieś inne krypto którego nie zrugałbyś, a nawet byś zastanawiał się nad inwestycją?


@wooojtassss: BNC to jedyny użyteczny alt. Ma własną ekonomię i jest do czegoś użyteczny. Tylko że o on krótkoterminowo, spalą połowę, ilość tx na binance przestanie rosnąć, zmniejszą obniżenie fee. Bez sensu w niego wchodzić a nie w BTC.

Ty masz jakieś argumenty za tymi shitami? To że stwierdzasz że rugam
Zmienianie kompletnie sensu moich wypowiedzi to traktowanie z przymrużeniem oka?


@cyberpunkbtc: tak jest kolego, zbyt emocjonalnie podchodzisz do tego co sie tutaj dzieje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)