Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Piękny trolling taksówkarzy na fasadzie Dworca Centralnego, obok głównej trasy przejazdowej dzisiejszego strajku taxi. #warszawa #uber #taxi #taxify #heheszki

  odpowiedzi (64)

 • avatar

  Tego się nie spodziewaliście xD

  GFY

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  STAŁO SIĘ. JESTEM SUKĄ.

  Często pod moimi wpisami o pracy nauczyciela czytałam komentarze w stylu "młode nauczycielki to największe suki". Zastanawiałam się, dlaczego ktoś tak uważa, przecież jestem fajna, nowoczesna, mam świetny kontakt z uczniami, więc po co miałabym być suką? To niepedagogiczne i bez sensu!
  Aż w tym roku dostałam klasę maturalną, która ma w dupie mój przedmiot i frekwencję. Pisałam przedwczoraj, że swoim skrupulatnym zbieraniem 51% obecności rozpierdalają mi pracę, rozkład materiału (który trzeba oddać dyrekcji we wrześniu), no i ogólnie robią burdel na lekcjach (mam z nimi 12 godzin tygodniowo, na połowie ich nie ma, a na drugiej połowie trują dupę, bo nie wiedzą, o co chodzi). Ogólnie mnie WKURWIAJĄ. W końcu postanowiłam być suką.

  Na razie mi to odpowiada. Wstawiam jedynki, mniej gadam na lekcjach, bo zadaję im w chuj zadań do samodzielnego wykonania. NIENAWIDZĄ MNIE. Mam jednak nadzieję, że się ogarną, atmosfera stanie się przyjemna, bo wcale nie cieszy mnie, że mają chujowe oceny i że będą mnie gnębić w grudniu/styczniu, żeby poprawić stopnie.

  Pokażę Wam przykład mojej sukowatości. Jest uczennica. Wygląd Elizy z Warsaw Shore. Wiedzy zero. Na jednej lekcji zadałam jej pytanie, na które odpowiedź powinien znać każdy na tym przedmiocie. To tak, jakby ktoś był w ogólniaku na profilu historia-wos i nie wiedział, kiedy była Bitwa pod Grunwaldem. Ona nie zna odpowiedzi. Trudno, prowadzę lekcję dalej.
  Na kolejnej lekcji sprawdzam obecność i po chwili: "Eliza, w którym roku była Bitwa pod Grunwaldem?". Odpowiedź: "Nie wiem". Kolejna lekcja to samo. Zrobiłam tak chyba z 5 razy, aż w końcu Eliza się oburzyła i zapytała: "Dlaczego Pani co lekcję mnie o to pyta???".

  MOŻE DLATEGO, ŻE, KURWA, NIE ZNASZ ODPOWIEDZI I PRZEZ 5 LEKCJI JESZCZE NIE WPADŁAŚ NA TO, ABY SPRAWDZIĆ DATĘ BITWY POD GRUNWALDEM I W KOŃCU JĄ PODAĆ.

  Ja pierdolę. Ktoś powie, że nie nadaję się na nauczyciela. Nie zgodzę się, bo z innymi klasami jest całkowicie inaczej. Dlatego uważam, że niektóre klasy wręcz prowokują nauczycielki do zostania sukami. Jeśli macie w szkole nauczycielkę, która jest suką, to zastanówcie się, czy przypadkiem sobie na to nie zapracowaliście.

  #gownowpis #szkola #pracbaza #zalesie #oswiadczenie #licbaza #gimbaza #takaprawda #nauczyciele
  #bekaznauczycieli #edukacja #matura
  pokaż całość

  odpowiedzi (133)