Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na plaży z dziewczyną, z którą spotykałem się wcześniej kilka razy.
Jednakże ponieważ jestem przegrywem nie ma lekko. Unika kontaktu wzrokowego, nie odpowiada dotykiem na dotyk ( ja dotknalem ją jakieś 100 razy a ona mnie 1 (słownie:jeden). Powiedziała mi komplement i na pożegnanie czasem dostanę buziaka w policzek (jak już się zastanowi przed pożegnaniem, bo jest tak niezręcznie) Trochę jakby była creepem. Co dziwne sama pisze do mnie wiadomości.

W tym tempie nie widzę nadziei na przytulanie, a co dopiero na stosunek płciowy. Pewnie znajome normiki jej zagrozily (wiem, że sprawdzali mój profil na fb) , że jeśli dojdzie do kontaktu cielesnego, zostanie tak jak ja wykluczona ze społeczeństwa, jednak dla niepoznaki spotyka się ze mną, lub co gorsza gra na czas by powiększyly mi się zakola i wtedy już będę samotny na zawsze.

Tak bardzo chciałbym dostać przytulanie i miłe zbliżenie intymne z pachnąca dziewczyną. Nie mam już nawet siły się #!$%@?ć na zaistniałą sytuację.

Po prostu jeżeli nie dostanę tego co żądam w ciągu 3 miesięcy, będę zmuszony wyciągnąć konsekwencje wobec normictwa, za to że wprowadzili mi embargo na posiadanie dziewczyny. Przypominam tylko, że normiki zniszczyły mój związek, ponieważ nie mogły znieść, że przegryw zabrał im dziewczynę z puli partnerek.

7/90 dni

#przegryw #feels #wychodzimyzprzegrywu #samotnosc #tfwnogf #tinder #badoo
Pobierz LajfIsBjutiful - Byłem dzisiaj na plaży z dziewczyną, z którą spotykałem się wcześnie...
źródło: comment_NUunIuyqtEcNUJdqDidexpWC92adYZkQ.jpg
  • 17
@LajfIsBjutiful:

Normiccy koledzy lub (najczęściej) koleżanki często podpuszczają loszkę aby nie wiązała sie z danym osobnikiem lub z nim zerwała .

Ona nawet gdyby czuła 5% przywiązania, to bojąc się linczu ze strony otaczającego ją środowiska rzuci takiego spierdoxa lub w ogole sie z nim nie zwiążę.

Oczywiście jeśli środowisko faceta nie lubi loszki, to ma on czym prędzej zerwać z nimi kontakt pod groźbą utraty partnerki.
@LajfIsBjutiful: co Ty piszesz człowiek.

Unika kontaktu wzrokowego, nie odpowiada dotykiem na dotyk ( ja dotknalem ją jakieś 100 razy a ona mnie 1 (słownie:jeden). Powiedziała mi komplement i na pożegnanie czasem dostanę buziaka w policzek (jak już się zastanowi przed pożegnaniem, bo jest tak niezręcznie) Trochę jakby była creepem. Co dziwne sama pisze do mnie wiadomości.


Dla mnie schizoid jak się patrzy.
I to nie jest kwestia jej kolegów.
@LajfIsBjutiful:

Pamiętajmy też, że facet, czy już szczególnie spierdox działa pod ogromną presją. Po zakończeniu związku to loszka rozdaje karty i ma pierwszy ruch bo na dźwięk zmiany statusu na WOLNY w jej układzie planetarnym zaczyna orbitować kilkunastu beta-cucków. W tym czasie mężczyzna musi sobie radzić z samotnością, wewnętrznym rozbiciem (mężczyźni wbrew pozorom dużo bardziej przeżywają rozstania), a nastepnie podnieść się, zebrać w sobie i szukać kobiety, co na dzisiejszym matrymonialnym
@hej_wisos: Zaburzenie to jest rzadkie w stosunku do innych zaburzeń osobowości i obejmuje mniej niż 1% populacji, częściej występuje u mężczyzn.

No i co akurat na mnie trafiła? :)
Raczej nie to, bo ma przyjaciółke i kolegów. Z mija koleżanką normalnie rozmawiała, patrzyła w oczy uśmiechała się na luzie a przy mnie jest spięta.
W sumie to ma dziwne zachowania perfekcjonistyczne i taka trochę służbistka, jak chciałem wypić piwo to powiedziała
@Blaskun: no to proszę powiedzieć co robisz w tym kierunku kolego. Badoo i tinder zainstalowany? To #!$%@? opcje ale jak się nie ma znajomych z koleżankami dziewczynami to co robić Ja też się chciałem spotkać ale jest tak dziwnie... Albo to ja się nie potrafię już z tego cieszyć...
Raczej nie to, bo ma przyjaciółke i kolegów. Z mija koleżanką normalnie rozmawiała, patrzyła w oczy uśmiechała się na luzie a przy mnie jest spięta.

W sumie to ma dziwne zachowania perfekcjonistyczne i taka trochę służbistka, jak chciałem wypić piwo to powiedziała że potem ze mną nie pojedzie samochodem. myślę że to też kwestia wychowania (bliski kontakt z rodzicami) no i jest jedynaczką


@LajfIsBjutiful: Skąd bierzesz te teorie?