Gorące dyskusje ostatnie 12h

#euroweek #isp

O kurwens. Ostatnio z uwagi na to, że mam zajebisty nadmiar pracy nie wchodziłem na wypok. Teraz patrzę jakaś tam gównoburza o jakimś tam Euroweeku... imigranci molestujo. I nagle dzisiaj sobie tak siedzę na dachu montując maszt... coś tam kumpel mi mówi, że teraz to będzie problem bo afera jest z właścicielem pensjonatu (bo własnie tam ten maszt montowałem) - że tam jakiś cyrk jest z ... Euroweekiem... I nagle tak JEB.. w bani mi coś zaświtało. Zaglądam na wypok... i faktycznie ;D To jest to samo miejsce :D w którym byłem.

Ba! Powiem więcej... nawet na wykopie był jakiś filmik na którym tańczyły murzyny z dzieciakami... a ja potem byłem dosłownie w tym samym miejscu. Bo szukałem KIBLA :D i wlazłem na tę salę ;D

Więc mówiąc krótko byłem przypadkiem w samym sercu tej gównoburzy ;) Kompletnie o tym nie wiedząc, że tam latają jakieś murzyny z gołymi fiufami ;D Ale jaja.
    pokaż całość

odpowiedzi (9)

No po prostu taki barszczyk to w Wigilię wchodzi aż za dobrze (。◕‿‿◕。)
    Jakie są Wasze ulubione potrawy?

Do Wigilii zostało 11 dni!

#odliczamdoswiat <- obserwuj ten tag do samej Wigilii!

Chcesz być wołany? Plusuj ten wpis.

Nie pytaj czemu Cię wołam, tylko czarnolistuj :)

odpowiedzi (39)

Bąnżur mirko. 5 rano a ja w pociąg do Poznania by zawiesc nowego laptopa okradzionemu niedawno niewidomemu studentowi. Zimno,ciemno ale na mysl,ze sie bardzo ucieszy jakoś lżej mi sie wstalo pomimo,że nie jestem rannym ptaszkiem.
    Udanego dnia wszystkim.

odpowiedzi (36)