Wpis z mikrobloga

to chyba bardzo niemiło ze strony ciotki że prowadzi współczesną krucjatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tlaziuk: dlaczego? Trafiły jej się w rodzinie cicijaja, które nawet jej nie potrafią się sprzeciwić.

Taki najgorszy typ ludzi, który nie wierzy nic, zwłaszcza w jakiekolwiek wartości. I nie mam tu na myśli Boga, czy ateistów lub wierzących, tylko osoby, które nie mają własnego zdania, czy zasad, więc zmieniają je jak flaga
@simperium nie zgadzam się, to jest raczej tak że szantażowani ludzie zrobią co zechcesz, czy to katolik w obliczu śmierci przechodzi na islam czy to ateista chrzci dziecko bo spadek od ciotki przeleci pomiędzy palcami

najgorszy typ ludzi to taki którzy z nieznanych sobie przyczyn trzymają się ustalonych przez siebie zasad i nazywają to honorem, szczególnie w takich sytuacjach gdzie jakieś zasady jednoznacznie przeszkadzają ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tlaziuk: Jak to mówią: tylko krowa nie zmienia poglądów. Ale czemu dopieprzasz się do bardzo ważnej wartości, jaką jest honor, to nie wiem. No chyba, że niezamierzone to było i nie masz nic do honoru, tylko do tych uparciuchów, co sobie "honorem" nazywają to, co im będzie pasowało ¯\(ツ)
@simperium nie mam nic do honoru w odpowiednim tego słowa znaczeniu, a jeśli ktoś jest ateistą to jakiekolwiek praktyki religijne nie mają dla takiego człowieka znaczenia, więc czemu miałby traktować chrzest jako coś wielkiej wagi? to że ktoś zachowuje się jak chorągiewka jest bardzo subiektywne, dla katolika zmiana decyzji o chrzcie u innej osoby pod groźbą "niedostania spadku" to hipokryzja, dla ateisty to rozsądek - tak to widzę :)