•  

Tak mnie w sumie naszlo na przemyślenia... Narzekacie na niego ostro. Czesto nie bez powodu, ale często tez sporo osób pieprzy mega głupoty i tak srednio raz w tygodniu ktos tu zacznie po gubernatorze cisnąć, że chodzi w klapkach i skarpetkach po domu i jaki z niego Janusz przez to. Mam wrażenie, że #bardzo łatwo przegapić najgorszą z rzeczy.
    Najgorsze w jego przypadku są takie drobne przekazy podprogowe, gdzie insynuuje, że jeżeli ktoś robi inaczej jak on to jest Januszem, że Polacy to zawsze sa (...), że ludzie z Europy/Ameryki to są goście. Jak czasami się obejrzy vlog, to jest tego po prostu pełno. Niestety w pewnym momencie sam się na to nadziałałem i zacząlem się zastanawiać, czy "przypadkie ja nie jestem januszem?". Na szczęście chyba na czas otowrzyłem oczy i nie zostałem rycerzykiem. Tak jak w przypadku dosyć popularnego ślubu, gdzie gość ubrał koszulke i to jeszcze raczej słabej jakości. Noi tutaj następuje przejście do innej sprawy.
    Gość po prostu żyje w własnych, wymyślonym świecie, jest tak zapatrzony w siebie, że to głowa mała.
    Ze wszystkiego wybiera sobie tylko to co jemu pasuje i to jest kurnia tak egocentryczne zachowanie, że głowa mała.
    -"W Ameryce to wszyscy maja w nosie w co sie ubierzesz. Tylko w Polsce tak jest, że na wesle to zawsze garnitur.... Zaściankowe myślenie Polaków, nawet mi was nei żal." Może i tak, tylko że normalny człowiek wie, kiedy ma sie ubrać przyzwoicie, a kiedy moze ubrać sie luźno, nawet w tak cudownym "kraju" jak Ameryka.
    - "Chodze w okularach i dorobiłem sie pieniędzy i zyskuje na popularności. Jestem jak Kejsi Najstat." Szkoda, że jak chodzi o jakiś ruch, nie walenie w (...) swoich widzów czy np. jakieś przekrety podatkowe to już nie jest jak Kejsi. Swoją drogą to pewnie przez Najstata kupił ten śmietnik od Apple'a, bo on też ma go. Szkoda, że już nie uslyszał jak Casey mówi, że to syf i juz lepiej monotwać filmy na lapku od Apple'a. Najwidoczniej ten jego (szafy) fluent English chyba nie jest taki fluent.
    Idelanie pasuje tutaj ostatnia dyskusja, jacy to teraz są mężczyźni, że kiedys to było. Wszyscy brudni i sie na czyms znali itd.

Przeglądam tag od dłuzszego czasu, pare razy otworzyliscie mi oczy na pare faktów. Gość jest niemozliwy. Sorry za chaotyczną wypowiedz mimo, że od dłuższego czasu planowalem sie na jego temat wypowiedzieć, to emocje wygrywają. Jestem mega zły, że dałem się takiemu prostakowi jak on zmanipulować, w myślenie, że jeżeli zachowuje się inaczej niż on, to z automatu jestem Januszem i głupim Polaczkiem o zaściankowym myśleniu. Na koniec powiem, że polecam obejrzeć czasmai jego vlogi i zwracać uwage jak #bardzo gość wybiera sobie jedynie te fakty, które pasują do jego narracji i zakrzywia rzeczywistość. Narcyzm i egocentryzm bardzo.
    #mocnyvlog