Gorące dyskusje ostatnie 12h

Natrafiłem na profil 28-letniej dziewczyny, która napisała o sobie, że ma za sobą długi, 8-letni związek, i że ją "przelotne" znajomości nie interesują, bo po skończonym związku, próbowała takich znajomości i przekonała się, że to nie dla niej xD

Czyli jeden bolec nie wystarczył, musiałam sprawdzić kilka, żeby się upewnić. A teraz kiedy się wyszalałam, poruchałam, to jestem gotowa poznać jakiegoś normalnego, poczciwego Mirka, który jest gotów na poważny związek xD

#tinder #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (80)

• odpowiedzi (22)

Odwiedziłam przyjaciółkę, która samotnie wychowuje synka (mąż i ojciec zmarł chłopczyka zmarł). Zabrałam spóźniony prezent z samochodu i słyszę radosne "ciocia", a potem 18 kg prawie zwala mnie z nóg, jednocześnie obejmując uda i krzyczy do mnie cały przejęty:
    - Cioocia ty nie wiesz CO SIĘ STAŁO!
    - No nie wiem Myszko, ale najpierw pójdziemy do mamy i w domu mi wszystko opowiesz dobrze?
    - No, ale ciocia bo TY NAPRAWDĘ nie wiesz co SIĘ STAł...co masz? (wskazując na prezent)
    - To? A.... bo spotkałam Mikołaja po drodze. Powiedział, że nie zapomniał ci przywieźć jeden z prezentów i wiedział, że ja będę u ciebie, to poprosił o pomoc.
    - NAPRAWDĘ?! DAJ MI!
    - Jak wejdziemy. No i opowiadaj co się stało.
    - Bo do przedszkola przyszła dziewczynka, JADZIA.
    - Jakaś nowa koleżanka?
    - Noooo, ale to JADZIA. Przyszła (liczy na palcach) 4 dni temu. I byłem miły jak mnie uczyłaś z mamą. A Jadzia powiedziała o mnie...dżemem.
    -...Co ona powiedziała?
    - No że jestem dżemem. Mamo, dlaczego Jadzia powiedziała, że jestem dżemem?
    - (Moja przyjaciółka) Że jesteś dżentelmenem, a nie dżemem.
    - Aha...no. I jestem tym dżelmemtenem, bo ja zjadłem jej kotleta, bo ona nie lubi. A ona zjadła moją marchewkę.
    - I co dalej?
    - I powiedziała, że będzie moją żoną to ją bedzie zawsze jeść.
    - Ahaa...i co?
    - I mama powiedziała, że się żenię, ale jak za kotlety to mogę.

#dzieci #dziecinstwo #rozowypasek #niebieskipasek #przedszkole #lovestory #kotletymielone #zwiazki #logikarozowychpaskow #heheszki #smieszki #jedzenie #kawalerskiezycie #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (39)